reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjecia naszych pociech

A co tam, dawno nas nie było :p. Z mamą w górach :) :
IMG_0053.JPG
Ostatnio 80% zdjęć Tymka to szczerzenie zębów:
IMG_0133.JPG
O proszę :) :
IMG_0209.JPG
Udało się pierwszy (i ostatni :p) raz od kilku miesięcy - spanie na plecach:
IMG_9960.JPG
Śmigam po schodach i wyprzedzam starszego kolegę :) :
IMG_9971.JPG
W ogóle z tymi schodami to nas zaskoczył. Jak tylko je zobaczył to wparował na nie, a my z ciekawości pozwoliliśmy mu. Okazało się, że potrafi zgrabnie wchodzić po schodach. Oczywiście z asekuracją dolną :). No i jeszcze - chyba trochę podobni, co? A przynajmniej odziedziczył po mamusi głupkowatą minę :D :
bit.jpg
 
reklama
Dzag bede sie powtarzac do znudzenia, Twoj Tymek jest boski. Usmiech ma rewelacyjny wiec nic dziwnego ze sie nim chwali :-) a to porownanie rewelacja!!!! Normalnie sobowtor :-)
 
LeRemi, no nie wiem czy to tylko moja wyobraźnia, ostatnio sześcioletnia kuzynka pociesza młodego: "Nie martw się, jak urośniesz będziesz ładniejszy..." nie wiem czy się nie rozczaruje:-D

malinka1980, synuś przecudny!
Tak nawiązując do zdjęcia nr1 mój ciągle by się tylko dobierał do kapci i skarpet:baffled:
 
U nas też kapcie/klapki oblizywane i obgryzane :/. Fuj. Malinka, śliczny chłopak :). A w ogóle jak słodko nóżki układa jak siedzi :). Małe cudo.
 
reklama
dzag, tymek Twój jak dwie krople wody do Ciebie podobny! niesamowite!
śliczne te wszystkie bąbelki i jakie dorosłe już :)

to i my mały apdejt - stoimy w łóżeczku i bardzo się cieszymy z tego:

zdjęcie(8).jpgzdjęcie(9).jpg

szukamy wciąż zaginionych zębów:
zdjęcie(2).jpg

oraz bardzo zaskakujące jest że jak coś się z impetem zrzuci ze stołu to potem już tego na nim NIE MA
06.05.13:03.jpg

;)
 

Załączniki

  • zdjęcie(8).jpg
    zdjęcie(8).jpg
    35,2 KB · Wyświetleń: 54
  • zdjęcie(9).jpg
    zdjęcie(9).jpg
    36,4 KB · Wyświetleń: 47
  • zdjęcie(2).jpg
    zdjęcie(2).jpg
    33,1 KB · Wyświetleń: 46
  • 06.05.13:03.jpg
    06.05.13:03.jpg
    31,7 KB · Wyświetleń: 47
Do góry