reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjecia naszych pociech

reklama


dzag
, juz poprawilam i sie da:) no i przy okazji dorzucilam dwa jeszcze...:p

milionka...nono, interaktywna babyborn moja kochana:-D

i wiem ze pewnie dla jej kregoslupa nie jest superowe siedzenie w foteliku (akurat zdj sa robione wlasnie podczas jej posiedzeń), ale czasem ja sadzam na kilka minutek...ma straszna frajde z tego, "biega" sobie wtedy i podziwia swoje nóżki a i ja mam chwile by zjesc czy wziąć szybki prysznic
 
Ostatnia edycja:
mala.di, no takie słodkości to trzeba powiększone oglądać :tak::-). A kilkanaście minut dziennie w foteliku na pewno jej nie zaszkodzi, skoro normalnie dzieci podczas jazdy samochodem dłużej w nich siedzą i nic się nie dzieje. Wszystko z umiarem i już.
 
śmieszka.jpguśmieszek.jpg uśmieszki dla ciotek z BB:-)
ślicznotka.jpg pełna powaga:-D
SDC10914.jpg na mamy cycuchu zasnęła:-p
 
pamelcia, Twoja niunia to dopiero cała różowa :-D
no i wiadomo, przy cycu najlepiej sie i śpi i bawi i kupe robi... w ogole wszystko.

milionka
, siedziec to ona siedzi tylko w foteliku...sama niestety nie:p choc przydaloby sie, bo cos jej sie zaczyna nudzić w gondoli a przeciez do spacerówki jej nie wsadze....
ale ja to sie nie moge doczekac aż mała zacznie chodzić....bylam ostatnio u sąsiadki co ma 9miesieczne bliźniaki... i jeden tak biegał po pokoju :-D fajowo to wyglada.no i tempo ma takie ze ledwo jego tata za nim nadążał. a potem podszedł do drzwi ten malutek i zaczal w nie walić głowka i miał z teg niesamowitą radoche:p
 
mala.di odszczekasz jeszcze będziesz tęskniła za nieruchomym robakiem a na nudę w gondoli polecam pozycję na brzuszku. Woziłam tak Maksa trzymał wysoko głowę i podziwiał świat.
 
pamelcia, no różem pobiłaś małą.di :-D. Ale Kruszynka jak widać przeszczęśliwa w tych różach :tak:.
mala.di, ja to bym chciała, żeby Tymek dał radę już siedzieć. Ale z chodzeniem niech się lepiej nie spieszy. Już na samą myśl, mi się nie chce za nim łazić :-p.
 
reklama
mówię Wam robak najlepszy. Mi to się zupełnie nie spieszy do siedzenia, raczkowania chodzenia z doświadczenia już wiem im później tym lepiej :-D a potem jak się już wszystkiego nauczy to Wam się kolejnego zachce i znów cyrk w domu.
 
Do góry