reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych rosnących brzuszków :-)

reklama
Aniołek - super ;-) Rzeczywiście zaczyna być już widać....
Polisia, no może troszkę przesadziłam z tym piątym miesiącem, ale boję się, co będzie później.... Będę wielka, jak szafa trzydrzwiowa :-)
 
No w końcu się dziewczyny odważyły :-) gratulacje. Śliczne brzuszki macie. U mnie jeszcze niewiele widać, chociaż jak się dzisiaj przekonałam mam prawie 2kg na plusie!!!! No to małe porównanie. Pierwsze 6t5d, drugie 8t4d

DSC_0374[1].jpgDSC_0372.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0374[1].jpg
    DSC_0374[1].jpg
    7,8 KB · Wyświetleń: 164
  • DSC_0372.jpg
    DSC_0372.jpg
    21,4 KB · Wyświetleń: 185
Ok dziewczyny, odważyłam się :-) Oto mój brzusio :-)

Zobacz załącznik 581859

Wow ale super
:)

Misiarska - widać, że maluszki niezłą willę sobie budują,
Edysiek, ale chudzinka z Ciebie,:)
ok to i ja wkleje swoje zdjecie, trochę złe, i słabej jakości ale robione przed lustrem.

Zobacz załącznik 581903

chłopczyk...
Super brzuszki :-)

Ja wstawiam swój co prawda ubrany ;-) ale powoli widoczny.
Zobacz załącznik 581880

dziewczynka
No w końcu się dziewczyny odważyły :-) gratulacje. Śliczne brzuszki macie. U mnie jeszcze niewiele widać, chociaż jak się dzisiaj przekonałam mam prawie 2kg na plusie!!!! No to małe porównanie. Pierwsze 6t5d, drugie 8t4d

Zobacz załącznik 581960Zobacz załącznik 581961

dziewczynka


dobra żartuję z tą oceną płci ale brzuszki macie cudne :)
 
Jakie tu cuuuda! :-D

Marcia,widać różnicę i to jak! Cudnie! :-)

Polisia,wow,jaki brzunio się już kształtuje! :-)

Misiarska,ale willa boska! Ale co Ci powiem... Rosnę Ci konkurencją. :-p :-D

Edysiek,no jest jest,super! :-)

Aniołek,też pięknie rośniecie! :-)
 
No może rzeczywiście trochę widać. Ale to jeszcze malutko.
Edysiek, Aniołek u was to już ładnie widać, tak ewidentnie ciążowo. Nie mówiąc już o misiarskiej :-) bo u niej to rzeczywiście ładna rezydencja, ale musi pomieścić dwójkę więc nic dziwnego.

dagmar, haha chyba Cię ucałuje jak się sprawdzą Twoje wróżby!! :-) od zawsze chciałam córkę. Mój mąż też, chociaż ostatnio stwierdził że on chyba jednak woli drugiego chłopaka, bo Tymek taki fajny jest, że drugi taki by mu nie przeszkadzał a by się razem bawili :-)
 
reklama
marcia 331 wiesz, gwarancji nie daję ale mam 50% szans :D
U siebie mam pewność bo ja czuję, że to córka tzn. że mam na 100% 3ciego synka :D
Zawsze się sprawdza :D
przy Amelii byłam pewna, że to syn, przy Jaśku, że 2ga córka, nawet sukienkę chciałam kupić i kłóciłam się z mężem przed sklepem, bo mi nie pozwolił :D
Kaj roboczo był Rozalką i byłam pewna (do usg w 17 tyg, gdzie poprosiłam gina, żeby nie mówił jaka jest płeć i sama zobaczyłam jajka :) Jeszcze go opieprzyłam, że tak głowicą perfidnie najechał :D)
Śmiał się, że nie jego wina, że tyle dzieci mamy i sami na usg płeć widzimy :D

Więc teraz nie dam się nabrać, czuję, że córka, więc jest franek :D
 
Do góry