reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych rosnących brzuszków :-)

2013-09-11 13.48.55.jpg

Jeszcze ciepla :-D
 

Załączniki

  • 2013-09-11 13.48.55.jpg
    2013-09-11 13.48.55.jpg
    15,6 KB · Wyświetleń: 141
reklama
no no brzuszki pięknie rosną :-) u mnie też, chociaż cały czas się dziwię, że już tak odstaje :/ podobno w drugiej ciąży szybciej, ale bez przesady to dopiero 9 tydz :p jutro postaram się wstawić fotke :)
 
Dagmar Twoja teoria jest świetna :-) czekamy niecierpliwie czy Ci się sprawdzi. Ja w pierwszej ciąży chciałam córkę, ale podświadomie od samego początku czułam że nie będzie tak pięknie i że pewnie będzie syn. Wszyscy w około długo mieli nadzieje że może mnie przeczucia mylą, ale okazało się że miałam rację. Teraz aż takich przeczuć nie mam, ale myślę że szansa na dziewczynkę jest. Zobaczymy...

Agutka piękny brzusio :-) oj jak ja lubię widok ciążowych brzucholi :-)
 
Dagmar Twoja teoria jest świetna :-) czekamy niecierpliwie czy Ci się sprawdzi. Ja w pierwszej ciąży chciałam córkę, ale podświadomie od samego początku czułam że nie będzie tak pięknie i że pewnie będzie syn. Wszyscy w około długo mieli nadzieje że może mnie przeczucia mylą, ale okazało się że miałam rację. Teraz aż takich przeczuć nie mam, ale myślę że szansa na dziewczynkę jest. Zobaczymy...

Agutka piękny brzusio :-) oj jak ja lubię widok ciążowych brzucholi :-)

Marcia to jest nic,
mój mąż robił takie akcje, że koleżanki jak zachodziły, to go pytały co to jest a on się śmiał, że nie wie, bo nie robił :D
Akcja nr1: jak pani dr. powiedziała, że Amelka to chyba chłopczyk ale jeszcze za mało widać pierdyknął jej fochem, że on zrobił córkę :D
Ubaw był po pachy, szczególnie jak miesiąc później wyszło, że to jednak dziewczynka...
:szok:
Akcja 2 w ciąży z Jonaszkiem nie pozwolił mi kupować sukienek, bo "zrobił syna" nosz kurcze jasnowidz :O

Akcja 3 jak się dowiedziałam, że Kaj jest w drodze to oczywiście stwierdziłam, że "fajnie, Amelka będzie miała siostrę" na co odpowiedział, ze stoickim spokojem "przykro mi kochanie, ale Amelka będzie miała 2giego brata"

Teraz go pytam a on mi mówi, że nie ma totalnie żadnych przeczuć ale wydaje mu się, że to córka, z tym, że z moim doświadczeniem to koliduje :D
 
Dziewczyny Sliczne te wasze brzucholki. Wstyd się przyznać ale ja jeszcze ani jednego zdjęcia sobie nie zrobilam ale obiecuję poprawę. Jutro się postaram coś pstryknąc i wstawić.
 
WP_000356.jpg
To mój, kiepskiej jakosci zdjecie ale zrobione...normalnien 7 miesiac mam wieczorem:-)
 

Załączniki

  • WP_000356.jpg
    WP_000356.jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 168
reklama
Do góry