reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych rosnących brzuszków :-)

reklama
widzę, że już powoli widać ciążowe brzuszki :) ja już nie mogę się doczekać kiedy będzie ewidentnie widać, ze to ciąża.. póki co ktoś może pomylić to ze wzdęciem u mnie ;-)
 
koniecznie go zamknijmy :tak:
Nie mam ochoty, żeby nie upoważnieni oglądali mój brzdyl :-D

Brzuchy macie super, mój jest wielki i nisko, wygląda dziwnie :szok:
 
ja tam twarzy nie pokazuję to mi to rybka :)
ale coś urosło mi chyba ciut :D a jak Wasze brzuszki?

brzys9tc.jpg
 

Załączniki

  • brzys9tc.jpg
    brzys9tc.jpg
    17,2 KB · Wyświetleń: 94
wydaje mi się, że to dlatego, że druga ciąża, bo tak go nagle wyrzuciło, na poprzednich fotkach jest mniejszy, taki miałam poprzednio w 12/13 tc a tutaj już :D no i fotę robiłam po śniadaniu.... może to też :D haha
 
reklama
Polisia super brzusio!!! Rzeczywiście sporo urósł od poprzednich zdjęć. Ale masz fajnie :-) ja się trochę martwię że u mnie nic nie widać mimo że to druga ciąża. Nadal chodzę w spodniach które musiałam sobie kupić jak bardzo schudłam po ciąży i nadal mnie jakoś specjalnie nie upijają. W pierwszej ciąży w tym czasie na pewno już rozpinałam spodnie a tym razem nic. Trochę mnie to martwi czy oby na pewno dzidzia rośnie! Ehh zazdroszczę Wam tych brzuszków.
 
Do góry