reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych rosnących brzuszków :-)

I ja się pochwalę brzuszkiem :-) Zrobiłam dzisiaj chociaż miałam planowo strzelić je w niedzielę ale jakoś się nie zgrało :sorry2:

A zestawiłam z fotką z przed ciąży :-) Najlepsze jest to, że ja nie nie widziałam jak się zmieniam, dopiero zdjęcia to pokazują.. Jestem chyba bardziej zaabsorbowana rozwojem Maluszka niż swoim wyglądem :tak: Na wagę wchodzę tylko na wizytach u mojej gin. ale pewnie z 16kg mi doszło :sorry2:
 

Załączniki

  • ja teraz.jpg
    ja teraz.jpg
    14,6 KB · Wyświetleń: 142
  • ja z przed ciąży.jpg
    ja z przed ciąży.jpg
    44,4 KB · Wyświetleń: 125
reklama
Agmaa nic się nie martw, ja mam tak samo :tak:... Bardzo podobnie do Ciebie wyglądałam przed ciążą i teraz :-D... Tylko ja się, zbieram i zbieram i zebrać nie mogę całą ciążę żeby jakieś fotki zrobić...:dry: No ciągle mi nie po drodze...
 
Magda ja staram się robić zdjęcie raz w tygodniu, żeby później móc zrobić z tego kolarz na pamiątkę ale jak się pewnie domyślasz kilka tygodni mi uciekło więc wybiorę jakieś 4 czy 6 zdjęć, na których będzie widać największą różnicę i z nich coś pokombinuję;-) Szkoda, że ich jakość pozostawia wiele do życzenia ale co tam, zawsze jakaś pamiątka będzie:-)
 
Agmaa - faktycznie różnica jest. Ja na swój brzuch generalnie nie zwracam uwagi. Dopiero ja widzę się bokiem w lustrze to jestem w szoku, że jest taki duży ;-)

Niunia - patrząc na efekt zaczynam zazdrościć :-)
 
A ja wrzucam zdjecie brzuszka z dzisiejszego dnia, juz mi go niezle wydelo!

DSC_0219.jpgDSC_0220.jpgDSC_0221.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0219.jpg
    DSC_0219.jpg
    34,9 KB · Wyświetleń: 125
  • DSC_0220.jpg
    DSC_0220.jpg
    30,2 KB · Wyświetleń: 115
  • DSC_0221.jpg
    DSC_0221.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 128
reklama
brzus37.jpg
mój spektakularny brzuszek :O jest ogromniasty! długi i smieszny i cały czas chyba wysoko.

Madziolinka Ty masz taki slicznie okrągły!
 

Załączniki

  • brzus37.jpg
    brzus37.jpg
    18,5 KB · Wyświetleń: 193
Do góry