reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych Skarbów :)

dziękujemy z Hanusią za miłe słowa:-)
moniqsan
fotki super, w sam raz do kroniki:tak: a zaczęłaś już ją robić? Lilianka nawet ubrana pod kolor marchewkowego obiadku;-)
 
reklama
moniqsan- swietne fotki, Lilianka miała pewnie niezłą zabawę, świetne minki, no i na próżno się martwiłaś tym pierwszym posiłkiem:-)
 
Fajne jesteście :happy::happy::happy:
Dzięki za te wszystkie miłe słowa

ewka, patik, anetka, jola, agakm, tikanis, mamomatysia, ela - MUAAA :-)

Lilijce oczywiście na początku marcheweczka bardzo smakowała. Zobaczymy co będzie za kilka dni :sorry: Tata stał w gotowości z aparatem i napstrykał mnóstwo fotek, stąd mogłam coś w miarę fajnego wybrać. Chwalicie zdjęcia, miło mi, ale wiecie co? Jak zobaczyłam je po przeniesieniu do kompa to się popłakałam -autentycznie :unsure: Mąż nie używał lampy, w domu było za ciemno (mimo włączonych wszystkich świateł) i zdjęcia wyszły po prostu mało ostre. A tak chciałam fajne zdjątka z pierwszego karmienia :crazy: No ale ... dobrze że Wam się podoba (bo miauczałam już mężowi - "a dziewczyny to miały fajne..." :zawstydzona/y:)
A w tle oczywiście stała kamera na statywie :laugh2: Także wiecie - full wypas :rofl2::-D:laugh2:
 
ale stron do nadrobienia :szok: uuuu już się biore za komentowanie ;-)

malgoss, hihi ledwo co dziecie widać w tym kombinezonie, ale zima będzie wam nie straszna ;-)

mamstud, jejka jaka Gaba jest silna w łapkach!! tak pieknie sie podnosi. szok normalnie:tak:

confi, no nieźle Damiś sie posuwa na przód :shocked2: spruciul jeden:tak:

anetka, córcia ma fajne wyraźne oczka:-)

monika, Tomuś ma extra blekitne oczka ;-) jak on biednie wygląda w tym śpiworku :rofl2:

aneteczka, piękne są te ostatnie foteczki w tej zielonej bluzie z kapturem :tak:

k.m. ale synek ma śmieszna minkę na tej drugiej fotce :laugh2: no i ta jego grzyweczka :laugh2::laugh2:

tsarina, Prezes wymiata :cool2:

ewka, rety koguta, ale ty masz łśicznego synka !! :tak::-):-) pięknie kolorystycznie wyszła ta fotka w wanience ;-)

florencja, śliczna rodzinka :tak: najstarsza córcia to chyba wypisz-wymaluj cała ty, co? ;-)

tikanis, ty to chyba kochasz czarno-białe zdjęcia co? :sorry::happy: super, jak zawsze :happy:

moniqsan, a dlaczegóż to córcia na komputerku na forum nie siedzi jak mamusia? ;-):rofl2: piękne spineczki ma....

isablea, córcia wygląda uroczo, chyba żadne inne majowe dziecko nie ma takiej urody jak Mia :tak:

confi, normalnie wymiękkłam jak zobaczyłam Damisia z ogonkiem :-D:rofl2: bombowe zdjęcie:cool2:

ankzoc, córcia boska, taka typowo dziewczyńska :sorry:

Aga hahahahaha, daj nam więcej takich fotek - rewelacja :-D:-D

k.m. bardzo fajne zdjęcia ze spacerku:tak:

kasia, twoje dziecko już samo siedzi takładnie?? jestem pod wrażeniem....:eek:

jola, aż mi się łezka w oku zakręciła jak oglądam twoje fotki.... one się tak pięknie bawią ze sobą... najlepsze przyjaciółki normalnie...
ale aż nie chce się ciebie pytać ile ty na zabawki wydajesz :eek::eek: wszystko razy 2 :confused2: a co to jest to niebieskie w czym one siedzą, fotka nr 5?

confi, pięknej córki sie dorobiłaś :-D a wiesz co... jak patrzę na twojego faceta to.... nie wiem dlaczego ale... od razu mi się z diabłem kojarzy :eek::eek::rofl2: sorki:sorry:... ale nie wiem dlaczego tak :sorry: może przez tą brudkę ;-)

patik, śliczna Hania, zwłaszcza to ostatnie zdjęcie ma swój fajny klimat ;-)

m&m, wow ile wy macie zabawek :szok::szok: Maja śliczna, cudnie wygląda w tym bodziaku :tak: wygląda na dużą dziewczynke :tak:

ankzoc, do twarzy córciu w tym kolorku stroju, bardzo ładnie :tak:

jola, foeczki z dużej wanny pozostaną dla was usper pamiątką :tak::-) a czapusia bardzo twarzowa;-)

nina, najbardziej podoba mi się fotka gdzie synkl zagląda tacie w zęby :rofl2::rofl2: genialne :-D

moniqsan, super zdjęcia. widac że marchewka smakowała :-) Lilianka ma śliczny śliniaczek :tak: podoba mi się :tak:

 
Barmanko...dziekujemy...:-):-):-):-)...teraz to teraz ale mam nadzieje ze dziewczyny beda najlepszymi przyjaciolkami jak juz beda wieksze.....

a zabawki kupuje w pojedynczych egzemplarzach.....:eek::sorry:....ale za to wiecej ....:rofl2:....

a ta foteczka o ktora pytasz to dziewczyny na niej siedza w wanience.....:-D:-D:-D:-D
 
MONIQSAN-nato wychodzi ze to ty jedna karmilas do 6 msca ino piersia,fajnie LILIANKA wyglada na tych fotkach.

po dzisiejszej marchewce obawiam się, że będzie kolejne 6 miesięcy :-D:-D:-D:rolleyes2:
Nie wiem skąd ona to wie, ale po każdej próbie zostawienia zawartości łyżeczki w buziolu (a łatwe to nie było), Lilijka mówiła piękne; Be :laugh2::rofl2:
 
reklama
Obiecałam poprawę, oto najnowsza Iza Mirka:
 

Załączniki

  • DSC00222.JPG
    DSC00222.JPG
    14,7 KB · Wyświetleń: 57
  • DSC00205.JPG
    DSC00205.JPG
    13,1 KB · Wyświetleń: 56
  • DSC00241.JPG
    DSC00241.JPG
    15,7 KB · Wyświetleń: 62
  • DSC00246.JPG
    DSC00246.JPG
    11,9 KB · Wyświetleń: 52
Do góry