reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych Skarbów :)

reklama
A to mój MIchałek :)
 

Załączniki

  • michałek cz.b.- małe.jpg
    michałek cz.b.- małe.jpg
    12,4 KB · Wyświetleń: 41
Moniq,Roxy -krem na każda pogode i u nas smakuje najIepiej. Bardzo podoba mi sie jego zapach.

Moniq, Twoja mała urzeka mnie własnie włoskami.Bardzo Iubię zdjęcia na których ma spineczki we włosach.Roxy ma racje-tatuś przystojniak.

Barmanko, MarceIek wygIada jakby rekIamwał garniturek. Super mu w nim. Szkoda,ze ja takiego nie znaIazłam dIa Tomka.

Iwona, Michaś słodziaczek.Prosimy o więcej zdjęc.
 
Moniqsan....ciacho:tak::tak::tak::sorry2: ślicznie wygladałaś z brzuszkiem,nie widziałam wcześniej...tak subtelnie bo ja to jak taran:-D:tak:

Iwona...słodki jest Michałek...no i faktycznie pozycja latająca,superowo:-):tak:

Monia ...no faktycznie zapach tego kremiku też mi sie podoba.
 
Okruszku rzeczywiście z Tymka mały śmieszek! Fajny jest:-D!

Moniq - Lilianka śłiczna jak zawsze:tak:!

Iwona - moja Nataszka też tak "lata":tak: śmiesznie to wygląda! Słodki Michałek jest;-)
 
dziękujemy wszystkim za miłe komentarze :tak::tak::-):-)

monika, ten garniturek jest z firmy Krasnal, oni mają swoją stronę internetową, a w rzeczywistości okazało się że swoją siedzibę mają w ...Łodzi :-D (rodzinnym mieście mojego męża).

moniq, tata przystojniaczek bez dwóch zdań. mama chyba go musi nieźle pilnować, co?;-):-D

iwona, Michałek to śliczny chłopak :tak: częstuj nas większą ilością fotek, chętnie popatrzymy :tak:

a ja miałam wam zapodać więcej fotek z wyjazdu do Polski, jednakże ciężko się ograniczyć w limicie 10 zdjęć :zawstydzona/y::zawstydzona/y:...a przywilej wstawiania kilku poastów ze zdjęciami ma jola :blink:

 
reklama
a ja miałam wam zapodać więcej fotek z wyjazdu do Polski, jednakże ciężko się ograniczyć w limicie 10 zdjęć :zawstydzona/y::zawstydzona/y:...a przywilej wstawiania kilku poastów ze zdjęciami ma jola :blink:

co Ty tu nam "pitolisz" co??? nic nie wiem o żadnym limicie :confused::-D:-D:-D Pakuj nam "Marcelka" ile się da!!!

Iwona - Twój Synus jest super!!! No i ten uśmiech ... :-):-):-)
 
Do góry