reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia naszych Skarbów :)

no to napierw tak....na pierwszej fotce to Alicja sie przytula do taty...Amelie Przemek trzyma na rekach......:tak:

No tak :sorry2: Tak myślałam że nie strzelę :zawstydzona/y:

Co do Lili ...prosze nie mow mi ze na tej pierwszej fotce to ona spi?????:shocked2::shocked2::shocked2::shocked2:
Fajne bodziaki ..te w gwiazdki...z Mothercare????

A fotka z kotem...boziu jak Lili ma talie ...

No właśnie śpi :-D:-D:-D Mówiłam Ci :cool2:
W te gwiazdki to jest pajacyk. Ale z Mothercare. My na noc używamy tylko pajacyków, bo tak jest mi najwygodniej no i jakoś do tych z Mothercare się przyzwycziłam i od samego początku tylko ich używamy. Kupuję po dwa komplety(2x3 szt) w danym rozmiarze i mam z głowy.
No, jest szczuplaczek, ale aż takiej talii nie ma ;-) Tak jakoś wyszło, bo jeszcze jej kot głową przysłonił :tak:
 
reklama
No tak :sorry2: Tak myślałam że nie strzelę :zawstydzona/y:



No właśnie śpi :-D:-D:-D Mówiłam Ci :cool2:
W te gwiazdki to jest pajacyk. Ale z Mothercare. My na noc używamy tylko pajacyków, bo tak jest mi najwygodniej no i jakoś do tych z Mothercare się przyzwycziłam i od samego początku tylko ich używamy. Kupuję po dwa komplety(2x3 szt) w danym rozmiarze i mam z głowy.
No, jest szczuplaczek, ale aż takiej talii nie ma ;-) Tak jakoś wyszło, bo jeszcze jej kot głową przysłonił :tak:


Eee tam..zobaczysz dziewczyny na zywo to juz nie bedziesz musiala strzelac...:-D:-D:-D
A co do bodziakow...no wlasnie mialam na mysli pajacyka....u nas to sie nazywa bodysuit ........:tak:....i my wolamy na to body:tak::sorry2::sorry2::sorry2:

Noooo to Lili jest niezla z tym zasypianiem...wiem ze mi mowilas ale ja jakos sobie tego nie wyobrazalam....;-);-);-)
 
Dlatego właśnie zaczęłam pstrykać fotki ze spania :-)


Dziecko właśnie wstało :tak:
Moja fantazyjna córcia po przebudzeniu :-D
 

Załączniki

  • Zdjęcie0114.jpg
    Zdjęcie0114.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 98
  • Zdjęcie0116.jpg
    Zdjęcie0116.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 95
  • Zdjęcie0117.jpg
    Zdjęcie0117.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 89
Jolu - cudniaste foteczki - pierwsza fotka chwyta ze serce:tak:, a do kolejnych od razu mi rogal na buzi powstał :-D:-D:-D- uwielbiam ogladać Twoje Dziewuszki:tak:. Moniq pokomplementowala rękawiczki, a ja "poachhhuje" nad bucikami - słodziutkie (aż 2 razy do nich wracałam)!!!

Moniq - nie no Twoja córcia to debeściara z tymi pozami:-D:-D:-D.
A fryzurka cudnaaa - ma rewelacyjną tą czuprynke:tak: (moja Jaga większość swych bujnych urodzeniowych włosków wytarła w 2,5 mieciącu życia, teraz jej wszystko odrosło, zgęstniało, ale nie są tak długie jak poprzednie:sorry2:)
 
moniqsan- wow ale twoja niunia zasnela te pozycje sa debesciackie.. a jakie cudne oczeta..:)

jolu- jak zwykle stroisz te swoje panienki, slicznie:)
 
JoIu, dziewczynki jak zwykIe zachwycające. Sama juz nie wiem co pisac na ich temat.

Moniq, Lili to pogodnych niuniuIek -zawsze taka uśmiechnieta.No i włoski-reweIacja.

Iwona, pomysłowy ten Twój szkrab. Mały kombinatorek rosnie.
 
Boże Jolu, jak one cudzie do Przemka się tulą!!!! No i kurczę tikanis ma rację - wystrojone twoje panienki ze hej!!!!! Normlanie szok!!!:szok::tak::tak::-):-)

Moniqsan, Lili jest cudna. widać po tych zdjęciach ze lobuziaczek z niej chyba bedzie, co. :-p:-p :-):-)
A te wloski, zmieżwione, no poprstu śliczna.:sorry2::sorry2::-)

Iwona, powiem ci szczezrze że zaskoczyl mnie twój Michałek. Maja tak nie robi więc mi nawet do głowy nie przyszło że tak można.:baffled::baffled::-D:-D
 
reklama
Jolu dziewczynki są cudne... a to zdjęcie z Tatusiem jest rozczulające:tak:

Moniq super pozycje do zasypania...! Ja ostatnio też mam przyjemność oglądanie Nataszy w takich różnych, dziwnych pozycjach! A czuprynka rzeczywiście niezła i ten zawadiacki uśmiech;-)

Iwona no normalnie jakbym Nataszę widziała:-D dokładnie tak samo robi z łyżeczką:tak::tak::tak:Słodki jest:tak:
 
Do góry