reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia "nowych" lipcówek :)

reklama
tak tak, niech sprząta chłopak :-p:-p:-p:-p:-p:-p
To się bardzo chwali:-D:-D:-D
Taaak, tak. On będzie w domu ze ścierą latał, a Julka w tym czasie będzie szaleć z "prawdziwymi" mężczyznami :-D
No ale męskie rzeczy tez Maciejas umie. Wieczorem woła Ł. do siebie i na dobranoc tatusiowi zawsze mówi taką litanię: "Młotek, śrubotek, wietaka, lutownica, metr to są nazędzia." :-) Dopiero wtedy tatuś może wyjść z pokoju. :-)
 
Daria śliczna i bardzo pomocna w domu ;-) :-D :-D :-D
Macius - faktycznie, trochę podobny na tym jednym zdjęciu :tak:
Gabrysia z mamusią - bardzo ładne zdjecie :-)
 
Ale fajna panienka :-) I włoski jakie długie... I co mnie najbardziej dziwi - ma uczesane włosy:eek: ; mojego dziecka uczesać się nie da, spinki nie zostają na głowie dłużej niż 3 sekundy :-(
 
dscn0721yj2.jpg


to ja w lutym 2005 r - początek 5 miesiąca :-)
 
reklama
Do góry