reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia "nowych" lipcówek :)

jedziemy na pierwszą wizytę lekarską

dscn1196ex2.jpg
 
reklama
1093171st4.jpg


tyle na dzisiaj :-) Muszę poszukać w domu innej płytki ze zdjęciami i pozgrywać zdjęcia z aparatu - wtedy nastąpi ciąg dalszy, o ile chcecie jeszcze???
 
Ale fajna panienka :-) I włoski jakie długie... I co mnie najbardziej dziwi - ma uczesane włosy:eek: ; mojego dziecka uczesać się nie da, spinki nie zostają na głowie dłużej niż 3 sekundy :-(
Dziękuję bardzo :-) :-) Mnie udaje się uczesać Oliwkę tylko gdy siedzi w krzesełku inaczej nie ma szans na uczesanie:no: . A czeszę ją zawsze, bo gdy ma rozpuszczone włoski to w żaden sposób nie można ich ujarzmić, dziwnie się jej te włosy układają bo ma mnóstwo zadziorów więc nie wiadomo na którą stronę ją czesać. Niestety jej tatuś też kiedyś tak miał (ale to było wtedy kiedy miał jeszcze włosy...) hihihihi;-) :-D
 
reklama
Do góry