reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia od chrztu

reklama
Hej!

Ja polecam studio fotograficzne La Lumiere. Znajduje się obok katedry, właścicielem jest Pan Henryk Milczarek. Jest to bardzo sympatyczny fotograf i widać, że ma dobre podejście do dzieci :).
Polecam gorąco: La Lumičre Fotografie

Pozdrawiam Ania.
 
Super, żę przy Ktedrze, bo w centrum mamy chrzest. Znalazłam stronę tego fotografa (La Lumičre Fotografie) i zdjęcia mi się bardzo podobają. Wybiorę się tam obejrzeć zdjęcia na miejscu i porozmawiać o szczegółach. Dzięki Aniu.
 
Skorzystałam z rady Ani i też byłam w La Lumiere zrobić foto mojego maluszka:) Faktycznie bardzo sympatyczny fotograf i wie co robi - zdjęcia wyszły genialne. Polecam z czystym sumieniem:)
 
Witam, ostatnio moja córeczka miała chrzest i też szukałam dobrego fotografa. Znalazłam artystów, którzy swoją pracę wykonują z pasją, a zrobione przez nich zdjęcia mają duszę... Ja z pewnością będę tam wracała przy innych uroczystościach. Zdecydowanie polecam http://inne.pl
 
A ja polecam MSline - fotografia ślubna - na stronie mamy naszą galerie z chrztu więc mozna zapoznac się z całym reportazem naszego maleństwa. Miło przyjemnie i profesjonalnie. Bez kolumienek , figurek czy krzaczków :) Chrzest mielismy na Retkini a pozniej maly obiad z którego też było kilka zdjęć.

Pozdrawiam
Mada
 
reklama
Do góry