reklama

Zdjęcia oraz wspomnienia - jak je przechowywać?

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez krysia85, 21 Kwiecień 2016.

1. krysia85

krysia85 Początkująca w BB

Witam, jak i gdzie przechowywacie zdjęcia i inne wspomnienia z dziećmi? Korzystacie z fotoksiążek? Czy istnieje jakiś program komputerowy lub aplikacja którą można używać do przechowywania zdjęć, różnych danych oraz notatków o dzieciach - jakiś pamiętnik, coś w takim rodzaju jak książki "Pierwszy rok Życia mojego Dziecka". Czy macie jakieś wskazówki lub doświadczenia?

2. mommy123

mommy123 Zaciekawiona BB

Ja przechowuję na kompie, co jakiś czas kopiuję na dysk przenośny, bo kompy bywają zawodne :p Robiłam też np. fajne kalendarze dla moich dziadków ze zdjęciami córy i fotoksiążki. W Empiku mają często fajne promocje na te usługi :)

3. reklama
  4. Ewa174

Ewa174 Początkująca w BB

Ja zdjęcia mam w komputerze (co jakiś czas kopiuję na dysk przenośny) i w albumie (robię jedno za cały rok) i uważam ze to jest najwspanialszy pomysł, za parę lat siądę sobie w fotelu wezmę album i powspominam. :-)

5. zuzik02

zuzik02 Zaciekawiona BB

ja najwięcej korzystam z fotoksiążek (za każdy rok mam przynajmniej jedną). też mam aplikację na moim iPhone (www.anniebabyjournal.com), powinna ona być właśnie na zdjęcia i pisanie różnych wspomnień - wydaje się być fajna, podoba mi się możliwość zrobienia "time lapse video" ze zdjęć.

6. zuzik02

zuzik02 Zaciekawiona BB

7. krysia85

krysia85 Początkująca w BB

Dzięki wszystkim za porady i pomysły :-)

8. Antossia

Antossia Zaangażowana w BB

Ja albo te ładniejsze zdjęcia drukuję, ale generalnie na komputerze na dysku trzymam, a jak mam więcej zdjęć to na płyty zgrywam, w razie jak by coś się stało z dyskiem.

Poleć forum