reklama

Zdjęcia oraz wspomnienia - jak je przechowywać?

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez krysia85, 21 Kwiecień 2016.

1. krysia85

krysia85

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam, jak i gdzie przechowywacie zdjęcia i inne wspomnienia z dziećmi? Korzystacie z fotoksiążek? Czy istnieje jakiś program komputerowy lub aplikacja którą można używać do przechowywania zdjęć, różnych danych oraz notatków o dzieciach - jakiś pamiętnik, coś w takim rodzaju jak książki "Pierwszy rok Życia mojego Dziecka". Czy macie jakieś wskazówki lub doświadczenia?

2. mommy123

mommy123 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja przechowuję na kompie, co jakiś czas kopiuję na dysk przenośny, bo kompy bywają zawodne :p Robiłam też np. fajne kalendarze dla moich dziadków ze zdjęciami córy i fotoksiążki. W Empiku mają często fajne promocje na te usługi :)

3. reklama
  4. Ewa174

Ewa174

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja zdjęcia mam w komputerze (co jakiś czas kopiuję na dysk przenośny) i w albumie (robię jedno za cały rok) i uważam ze to jest najwspanialszy pomysł, za parę lat siądę sobie w fotelu wezmę album i powspominam. :-)

5. zuzik02

zuzik02

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja najwięcej korzystam z fotoksiążek (za każdy rok mam przynajmniej jedną). też mam aplikację na moim iPhone (www.anniebabyjournal.com), powinna ona być właśnie na zdjęcia i pisanie różnych wspomnień - wydaje się być fajna, podoba mi się możliwość zrobienia "time lapse video" ze zdjęć.

6. zuzik02

zuzik02

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  7. krysia85

krysia85

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dzięki wszystkim za porady i pomysły :-)

8. Antossia

Antossia Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja albo te ładniejsze zdjęcia drukuję, ale generalnie na komputerze na dysku trzymam, a jak mam więcej zdjęć to na płyty zgrywam, w razie jak by coś się stało z dyskiem.

Poleć forum