reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zdjęcia oraz wspomnienia - jak je przechowywać?

Dołączył(a)
17 Marzec 2016
Postów
6
Rozwiązania
0
Witam, jak i gdzie przechowywacie zdjęcia i inne wspomnienia z dziećmi? Korzystacie z fotoksiążek? Czy istnieje jakiś program komputerowy lub aplikacja którą można używać do przechowywania zdjęć, różnych danych oraz notatków o dzieciach - jakiś pamiętnik, coś w takim rodzaju jak książki "Pierwszy rok Życia mojego Dziecka". Czy macie jakieś wskazówki lub doświadczenia?
 
reklama

mommy123

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Listopad 2015
Postów
44
Rozwiązania
0
Ja przechowuję na kompie, co jakiś czas kopiuję na dysk przenośny, bo kompy bywają zawodne :p Robiłam też np. fajne kalendarze dla moich dziadków ze zdjęciami córy i fotoksiążki. W Empiku mają często fajne promocje na te usługi :)
 
Dołączył(a)
15 Luty 2016
Postów
8
Rozwiązania
0
Ja zdjęcia mam w komputerze (co jakiś czas kopiuję na dysk przenośny) i w albumie (robię jedno za cały rok) i uważam ze to jest najwspanialszy pomysł, za parę lat siądę sobie w fotelu wezmę album i powspominam. :-)
 
Dołączył(a)
9 Marzec 2016
Postów
10
Rozwiązania
0
ja najwięcej korzystam z fotoksiążek (za każdy rok mam przynajmniej jedną). też mam aplikację na moim iPhone (www.anniebabyjournal.com), powinna ona być właśnie na zdjęcia i pisanie różnych wspomnień - wydaje się być fajna, podoba mi się możliwość zrobienia "time lapse video" ze zdjęć.
 

Antossia

Aktywna w BB
Dołączył(a)
2 Marzec 2016
Postów
91
Rozwiązania
0
Ja albo te ładniejsze zdjęcia drukuję, ale generalnie na komputerze na dysku trzymam, a jak mam więcej zdjęć to na płyty zgrywam, w razie jak by coś się stało z dyskiem.
 
reklama

kandras84

Początkująca w BB
Dołączył(a)
4 Kwiecień 2019
Postów
19
Rozwiązania
0
Moim zdaniem zdecydowanie najlepszą opcją jest fotoksiążka - dobrze wygląda, niewiele kosztuje, tylko trzeba się trochę narobić przy zbieraniu zdjęć, złożeniu książki w aplikacji. W zasadzie wszystko zależy od tego, jak wiele macie tych fotek. Aplikacja Empik Foto jest prosta - u nas się to fajnie sprawdziło i to wielokrotnie. To lepsza opcja niż fotoalbum.
 
Do góry