reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia oraz wspomnienia - jak je przechowywać?

Dołączył(a)
17 Marzec 2016
Postów
6
Witam, jak i gdzie przechowywacie zdjęcia i inne wspomnienia z dziećmi? Korzystacie z fotoksiążek? Czy istnieje jakiś program komputerowy lub aplikacja którą można używać do przechowywania zdjęć, różnych danych oraz notatków o dzieciach - jakiś pamiętnik, coś w takim rodzaju jak książki "Pierwszy rok Życia mojego Dziecka". Czy macie jakieś wskazówki lub doświadczenia?
 
reklama
Ja przechowuję na kompie, co jakiś czas kopiuję na dysk przenośny, bo kompy bywają zawodne :p Robiłam też np. fajne kalendarze dla moich dziadków ze zdjęciami córy i fotoksiążki. W Empiku mają często fajne promocje na te usługi :)
 
Ja zdjęcia mam w komputerze (co jakiś czas kopiuję na dysk przenośny) i w albumie (robię jedno za cały rok) i uważam ze to jest najwspanialszy pomysł, za parę lat siądę sobie w fotelu wezmę album i powspominam. :-)
 
ja najwięcej korzystam z fotoksiążek (za każdy rok mam przynajmniej jedną). też mam aplikację na moim iPhone (www.anniebabyjournal.com), powinna ona być właśnie na zdjęcia i pisanie różnych wspomnień - wydaje się być fajna, podoba mi się możliwość zrobienia "time lapse video" ze zdjęć.
 
Ja albo te ładniejsze zdjęcia drukuję, ale generalnie na komputerze na dysku trzymam, a jak mam więcej zdjęć to na płyty zgrywam, w razie jak by coś się stało z dyskiem.
 
reklama
Moim zdaniem zdecydowanie najlepszą opcją jest fotoksiążka - dobrze wygląda, niewiele kosztuje, tylko trzeba się trochę narobić przy zbieraniu zdjęć, złożeniu książki w aplikacji. W zasadzie wszystko zależy od tego, jak wiele macie tych fotek. Aplikacja Empik Foto jest prosta - u nas się to fajnie sprawdziło i to wielokrotnie. To lepsza opcja niż fotoalbum.
 
Do góry