reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Rosnących Brzuszków

a juz myslalam, ze zobacze jakies brzuszki sierpniowych mam 2007...jesli mam byc szczera to teskni mi sie za brzuszkiem:tak:
ja tez uwielbialam swoj brzuszek i chcialam, zeby kazdy go widzial. bluzeczki lub sukienki tez mialam opiente
 
reklama
Z własnego doświadczenia wiem, że przy każdej kolejnej ciązy brzuszek widać coraz wczesniej :laugh2:
Ja mam duża nadwagę po ostatniej ciąży więc juz mam brzuszek ;-) a ten właściwy to pewnie za jakies dwa miesiące zacznie się uwidaczniać.
 
U mnie też nic nie widać i pewnie jeszcze długo nic nie zacznie być widać. Ja taki typ jestem. Przy poprzedniej ciąży dopiero w ósmym miesiącu było widać. Dzisiaj się ważyłam i nic nie przytyłam. Waga ani drgnie. A taką miałam nadzieję, że mi po pierwszym dziecku coś zostanie, teraz widzę , że nawet po drugim nie mam co marzyć o paru kilo na plusie.
 
A u mnie brzuszek wydaje się raz większy a raz mniejszy. Czasem tylko trochę zaokraglony, a czasem raczej wzdęty. Jakby ktoś upuszczał powietrze z balonika z znów pompował.
 
To ja chyba bede pierwsza:)Wstawiam swoj brzuszek-cos tam widac ale nie wiem czy to tłuszczyk czy dzidzia sie pokazuje:-D W kazdym razie w spodniach ciasniutko:laugh2:
2wdbn7t.jpg
 
Jej, pierwszy Sierpniowy brzuszek :-) Cudnie! Zobaczycie jak szybko bedzie sie Wam teraz zapelniac galeria :-)

Zycze wszystkiego dobrego wszystkim Sierpniowkom 2007!

Pozdrawiam,
Sierpniowka 2006 :-)
 
reklama
Do góry