reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Rosnących Brzuszków

Czarodziejka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Marzec 2006
Postów
5 067
Miasto
w-wa
Witajcie Przyszłe Mamuśki...
zakładam ten wątek byście mogły chwalić się swoimi cudnymi brzuszkami...ja coprawda jestem z października 2006 ale na zachęte wklęje kilka fotek z okresu ciązy.....miło się to potem ogląda jak juz urodzi sie czlowieczka ktory 9 miesięcy "okupował" brzuszek:-D

Ps: zdjęcia są z roznego okresu ciązy...
 
reklama
oj ja sie obawiam , ze nam (sierpniowkom) za szybko to te brzuszki nie wyskocza :-p Jeszcze troche mamy czasu.... chociaz moj brzuszek juz teraz do plaskich nie nalezy :zawstydzona/y: ;-)
 
To tak jak ja:p
Mam swoje sadelko:) Ale ja siebie lubie;)
W sumie to jestem ciekawa kiedy zacznie cos wyskakiwac nam:)
 
a tak z ciekawosci jaka masz budowe ciala?
Szczyplutka, potezniejsza, szeroka w biodrach, waska w biodrach ..itp ?
 
a tak z ciekawosci jaka masz budowe ciala?
Szczyplutka, potezniejsza, szeroka w biodrach, waska w biodrach ..itp ?

jestem dość mała- tzn. 160cm i ok 50 kg...a mimo to do końca 4 miesiąca miałam niemalże płaski brzuch... i naprawde nikt, kto nie wiedział o mojej ciąży nie był w stanie jej rozpoznać
 
no to raczej drobna jestes :happy:
Ciekawa jestem czy sa jakies reguly na to komu i kiedy zaczyna byc widac brzuszek?
Ja mam dosc szerokie biodra, miednice wiec pewnie tez wiec zanim brzuszek zacznie sie pchac na widok to ma sporo miejsca zeby sie w szerz dlugo rozpychac :happy:
 
a pamiętam jaka byłam niezadowolona z faktu,że jeszcze brzuszka nie widać:-p i raz pamiętam sytuacje- usiadłam sobie w autobusie na miejscu oznaczonym krzyżykiem- i co... jakis facet bardzo sę z tego powodu oburzył i niemalże mnie swoją laską uderzył- bo jako to taka młoda a na miejscu z krzyżykiem usiadła... no to ja do niego,że w ciąży jestem, o on terefere...:szok::szok: a byłam wtedy w piątym miesiącu:-)

i właściwie jeszcze na początku 6 miesiąca mieściłam się w swoje ubrania... za to później jak mi wystrzelił- to z dnia na dzień był coraz większy i większy:-):-):-)
 
Hi hi! A to sie pan zdenerwowal:-D Ja od kiedy sie dowiedzialam, to tez ciagle ogladam moj brzuszek i ciagle wydaje mi sie, ze juz cos widze. Ciagle zajadam jakies dobre rzeczy i chyba jedyne co zobacze to rosnacy tluszczyk! ;-) Nie moge sie juz doczekac brzucholka - wczoraj ogladalam mode dla przyszlych mam i tez chcialabym nosic juz wszystkie te sliczne ciuszki podkreslajace brzusia... :-p
 
reklama
...Chyba każda kobieta ktora po raz pierwszy jest w ciązy z ustęsknieniem czeka i doglada rosnącego brzuszka a w nim dziciątka...pamiętam jak ja sie niecierpliwilam i mialam wrazenie ze kazda kobieta w ciązy spotkana na ulicy ma większy brzuszek ode mnie...to byla jakaś obsesja....az wreszcie brzuszek w 5 miesiącu wyskoczyl na tyle ze bylo go juz dobrze widac..a z uwagi na to ze bylo lato podkreslalam go opiętymi sukienkami i bluzeczkami....uwielbialam się w ciązy stroic....i moze to nie bylo zbyt rozsądne ale nosilam buty na wysokich obcach...czułam się CUDNIE!!!...dlatego sobie obiecalam ze kiedys to powtorze..he he:tak:
 
Do góry