reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Rosnących Brzuszków

reklama
No to moj wyglada wlasnie tak jak twoj na tym zdjeciu a jestem w 40 tygodniu.
Moze nie u kazdej opada tak samo nisko??
 
wklejam zdjęcie z niedzieli,sama robilam dlatego takie pokraczne troche :eek:

dziewczyny,jak ocenic czy brzuch opadl czy nie?przyznam szczerze ze nie mam zielonego pojecia i nie moge dojsc o co chodzi z tym opadaniem..

 
Rybka jaki Ty masz zgrabniuni ten brzusio:-) a co do padania to po prostu to widac i lzej sie oddycha no sikasz tez czesciej.U ciebie to ja nie widze, zeby brzuszek opadł ale to moze dlatego, że jest malutki:-)
 
janbor,dziekuje :)
maly jest,kazdy tak mowi..chlopczyk tez bedzie maly wg usg nie wazy jakos specjalnie duzo..
przedtem sie troche martwilam tym,ze nie mam duzego tego brzucha,wszystkie ciotki lamentowaly,olaboga :baffled:
teraz przestalam,maly jest zdrowy i to najwazniejsze :-)
 
Monia śliczny i zgrabniutki brzunio:tak:na moich zdjeciach widac dobrze jak opadł-może ci pomogą:-pale u Ciebie nie widać-pewnie dlatego że jest maluni-jak pisała Janbor
 
reklama
Malutki brzuszek ma tez swoje zalety, rozstepy sie wielkie nie robia, skora nie wisi potem.:tak:Nie przejmuj sie Monia, najwazniejsze ze maluszek zdrowy:tak:
Bardzo zgrabny ten twoj brzucholek, jakby nie byl wogole w ciazy :laugh2:
 
Do góry