reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Rosnących Brzuszków

czy brzuszek mały czy duży nie ważne, liczy się zdrowie maleństwa:tak:
Ciotki niech sobie inne tematy znajdą.
Sąsiadki zresztą też, ja mam taką, która codziennie mi mówi, że mi opadł brzuszek i pewnie zaraz urodze....
Jakoś nie widzę, żeby opadł, a na porodówkę też nie mam się co wybierać jeszcze;-)
No chyba że pozwiedzać jakąś nieznaną...:-D:szok:
 
reklama
Kasia ja mam chyba bardzo podobny brzuszek!!
postaram sie jutro wkleić fotkę, a spodnie tez chyba mam takie hihihi
 
KasiaWie Fajny masz brzunio:-);-) taki okrąglusi:-) ja też wkleje ostatnią fotkę z wczoraj bo mojego męza wzięło na fotografowanie:-) mówi, ze poxmniej będzie sobie oglądał mój wielgachny brzuchal bo nie wiadomo kiedy będzie znowu miał okazję:-)
 
No no super brzusio! ja niestety nie mam jak wstawić zdjęcie:-( ale wasze brzuszki ani nie za duze ani nie za małe.Bardzo ładne!:-D
 
Kasia śliczny brzunio,a jaki słodki pępek:-D
Janborku super wyglądasz w ciąży i te misiaki słodkie-cudny kącik:tak:
Może i ja powinnam wstawić zdjecie,podobno wstawienie zdjecia pospiesza poród:eek:
 
reklama
Dziekuje bardzo Kira jak tak patrze na to zdjecie to wyglądam na nim na bardzo zmeczoną:-) no ale juz niedługo pewnie inaczej na nie bede patrzec jak sie Mała pojawi na swiecie:-);-)
 
Do góry