reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia ślubne mamuś lutowych

reklama
Kasiad czekając na Twoje zdjęcie ślubne spodziewałam się, że będziesz wyglądała jakoś totalnie inaczej, ale niewiele różnisz się teraz od tej małolaty na zdjęciu ślubnym.... teraz jedynie masz krótsze włosy, okulary i nieco okrąglejszą buzię, ale poznałabym Cie bez problemu na tej fotce. Bardzo sympatyczne zdjęcie, ładnie razem wyglądaliście :tak:
 
:-Dja tez spodziewłam sie czegos innego-miało byc punkowo i metalowo a na zdjeciu sympatyczna, grzeczna para młoda:tak:;-)
 
Dziękuję Wam dziewczyny za komplementy :-)

Punkowo i metalowo było trochę wcześniej - jak braliśmy ślub, to już się zdeczko ustatkowaliśmy Madzix, ale pociąg do ostrej muzyki pozostał nam do dziś, choć 40cha na karku :-D

Joasiek, rysy pozostały te same, bez problemu poznają mnie ludzie z czasów szkolnych, jak ich spotykam na ulicy, ale ja sama zauważam sporą różnicę, jednak prawie 20 lat i dwa razy tyle kilogramów robi swoje :zawstydzona/y:
 
Jakim cudem znalazlam ten watek dopiero teraz, to nie wiem :baffled::zawstydzona/y: Ale tez swoje dorzuce ;-) Slub byl 29,07,2009 :tak:
 

Załączniki

  • Foto 87.jpg
    Foto 87.jpg
    40,1 KB · Wyświetleń: 95
  • Rep 041.jpg
    Rep 041.jpg
    39,7 KB · Wyświetleń: 103
reklama
Do góry