reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2007' rozpoczęty przez xmamuska, 7 Grudzień 2006.

1. xmamuska

xmamuska Mamusia Sandruni i Julci

Jest to wątek w którym będziemy wklejać zdjęcia naszych pociech :-):tak:

Córeczka Marthusi ma zaszczyt jako pierwsza zagościć w nowym wątku :-):-)

Krecik prosimy o wklejenie zdjęcia pierwszego szczęścia styczniowej mamusi:tak::-)

2. Krecik

Krecik Mama lipcowa'06 Listopadowe mamy'07

Prosze was bardzo!!! Oto jeszcze bezimienna coreczka Marthusi i Wojtka!!!

Zdjecia sa troche malutkie bo robione telefonem poniewaz te z aparatu nie moga sie jakos zgrac na komputer! Jak dostane inne, wsyrazniejsze to napewno wam pokaze!!
    Acha, porod byl naturalny, bez komplikacji,Marthusia dostala skurcze i nie wierzyla ze to juz!!!

3. reklama
  4. agnieszka22

agnieszka22 Mamy styczniowe 2007

CUDO NIE DZIECKO! WYGLADA JAK LALECZKA!!! NAJCHETNIEJ SCHRUPAŁABYM JĄ!!! OGROMNE GRATULACJE DLA DUMNYCH RODZICÓW!!!
    Ja też chce miec juz swoje malenstwo przy sobie !!!!:-(

5. Monika77

Monika77 Fanka BB :)

Ojej, ale ona maleńka :szok: Najważniejsze, że jest zdrowa :-D Ciekawe jak jej dadzą na imię :confused:

6. MariaOla

MariaOla Gość

łolala, jakie maleństwo :-) Chociaż, ja sobie pomyslę, że moje maleństwo też jest już takie DUŻE :szok:

7. kamamamusia

kamamamusia Fanka BB :)

Boże, ona jest taka malutka w tym łóżeczku....jak laleczka rzeczywiście...

8. xmamuska

xmamuska Mamusia Sandruni i Julci

No dokładnie wygląda jak laleczka :tak::-D Śliczna, szkoda tylko że takie niewyraźne:-( Krecik czekamy na więcej z niecierpliwością :tak: Pozdrów od nas Marthusię i koniecznie ucałuj malutką :tak:

9. aph

aph Mamy styczniowe 2007 Mama Roberta 24.12.06

Ale kropeczka. :szok: Ale sliczna. :tak:

10. reklama
  11. Lorien

Lorien Potrójna Mama :-)

rany jakie maleństwo. Przecudne. Chcemy jeszcze!!!!!!!!!! :-D

12. Elżbietka

Elżbietka mother of two sons&angel

martusiu, normalnie jak laleczka ta twoja córunia!! wycałuj ją mocno od nas!!!

a jeszcze troszeńke i ten wątej będzie zapłeniony zdjęciami naszych piękności:tak: . amy bedziemy przed kompami płakac ze wzruszenia:-) :happy:

Poleć forum