reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Nacięcie krocza, czy cesarskie cięcie - oba zabiegi pozostawiają blizny. Czy ktoś ci powiedział w jaki sposób o nie zadbać, żeby po wygojeniu nie sprawiały ci dyskomfortu? Fizjoterapeutka Agata Skoworodko opowiada , czym są blizny, jak wygląda proces gojenia i jak możemy sobie pomóc, żeby je uelastycznić. Obejrzyj wywiad i podziel się swoim doświadczniem.

A teraz coś totalnie babyboomowego. Jedna z naszych użytkowniczek pisze bardzo kobiecą książkę. Gorąco zapraszam do czytania i komentowania. Pomożesz się jej rozwinąć, podzielisz uwagami, słowami wsparcia? Przeczytaj

reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

xmamuska

Mamusia Sandruni i Julci
Miasto
Legnica
Rozwiązania
0
Jest to wątek w którym będziemy wklejać zdjęcia naszych pociech :-):tak:

Córeczka Marthusi ma zaszczyt jako pierwsza zagościć w nowym wątku :-):-)

Krecik prosimy o wklejenie zdjęcia pierwszego szczęścia styczniowej mamusi:tak::-)

reklama

Krecik

Mama lipcowa'06 Listopadowe mamy'07
Miasto
Worms
Rozwiązania
0
Prosze was bardzo!!! Oto jeszcze bezimienna coreczka Marthusi i Wojtka!!!

Zdjecia sa troche malutkie bo robione telefonem poniewaz te z aparatu nie moga sie jakos zgrac na komputer! Jak dostane inne, wsyrazniejsze to napewno wam pokaze!!
Acha, porod byl naturalny, bez komplikacji,Marthusia dostala skurcze i nie wierzyla ze to juz!!!

agnieszka22

Mamy styczniowe 2007
Rozwiązania
0
CUDO NIE DZIECKO! WYGLADA JAK LALECZKA!!! NAJCHETNIEJ SCHRUPAŁABYM JĄ!!! OGROMNE GRATULACJE DLA DUMNYCH RODZICÓW!!!
Ja też chce miec juz swoje malenstwo przy sobie !!!!:-(

Monika77

Fanka BB :)
Miasto
Piła
Rozwiązania
0
Ojej, ale ona maleńka :szok: Najważniejsze, że jest zdrowa :-D Ciekawe jak jej dadzą na imię :confused:

M

MariaOla

Gość
łolala, jakie maleństwo :-) Chociaż, ja sobie pomyslę, że moje maleństwo też jest już takie DUŻE :szok:

kamamamusia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Boże, ona jest taka malutka w tym łóżeczku....jak laleczka rzeczywiście...

xmamuska

Mamusia Sandruni i Julci
Miasto
Legnica
Rozwiązania
0
No dokładnie wygląda jak laleczka :tak::-D Śliczna, szkoda tylko że takie niewyraźne:-( Krecik czekamy na więcej z niecierpliwością :tak: Pozdrów od nas Marthusię i koniecznie ucałuj malutką :tak:

Lorien

Potrójna Mama :-)
Miasto
Kęty
Rozwiązania
0
rany jakie maleństwo. Przecudne. Chcemy jeszcze!!!!!!!!!! :-D

reklama

Elżbietka

mother of two sons&angel
Miasto
słoneczna strona stolicy
Rozwiązania
0
martusiu, normalnie jak laleczka ta twoja córunia!! wycałuj ją mocno od nas!!!

a jeszcze troszeńke i ten wątej będzie zapłeniony zdjęciami naszych piękności:tak: . amy bedziemy przed kompami płakac ze wzruszenia:-) :happy:

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry