reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

rodzina gepertow rozbrajająca:tak::-)
normalnie strasznie zalujeze nie udalo sie nam spotkac i chyba na wakacje wybierzemy sie do trojmiasta:-D
a Nikus model trzymajac bombke normalnie mnie rozwalil - slodziaczek:-D
 
reklama
Antoś z prezentami wygląda rewelacyjnie. Swoją fuchę traktował bardzo poważnie :-D:-D:-D:-D A Mikołaj świetny :tak::tak::tak::tak:

Uśmiech i spojrzenie Matiego na pierwszym zdjęciu jest powalający :-D:-D:-D:-D I te podchody z kotem :-D:-D:-D:-D Tika wyglądasz przepięknie. A ta wasza fontanna to małe arcydzieło :tak:;-):-D

Geperty, zdjęcia waszej rodzinki świetne :tak: Nikuś rewelacyjnie bawi się swoimi zabawkami :tak::-D i te pozy przy choince :-D:-D:-D:-D A ty wyglądasz szałowo :-D:-D:-D



Monia chyba nie jesteś zazdrosna o kuzyna Emilki? Najukochańszego? :no::-D

No wiesz .... pilnuję żony dla mojego synka :tak:;-):-D:rofl2::-p
 
Martuchaa zapraszam, może być na kilka dni do mnie, takie agrowczasy :-D.

Kochane moje dziękuję bardzo :tak:, Moni w szczególności ;-):-D.
 
geperty widzę, że Nikuś też mały cwaniaczek i tak jak Fifi lubi trzymać ręce w kieszeniach. :-D
A ja muszę się zgodzić z Moniką. Wyglądasz rewelacyjnie!
Aha i jeszcze jedno. Bardzo mi się podoba Twoja podłoga.
;-)
 
Zobaczcie jaki piękny klucz sfotografowałam na dzisiejszej wycieczce
dsc00340812300813ld2.jpg

Pisałyście że brakuje Wam loków Emilki. proszę bardzo - rozczochrana Emi po nocy:-D
dsc00010812300780mz8.jpg
 
Sliczne dzieciaczki. Wszystkie bez wyjatku.

Geperty Robert te organki dostal od moich Tesciow na roczek i do dzisiaj sie nimi bawi. :-D
 
Lorien jakie rozczorochane, to się nazywa artystyczny nieład :-D, uwielbiam ją w rozpuszczonych włoskach :tak:, a klucz faktycznie niezły udało ci się złapać :tak:.
 
Lorien piękne zdjęcie klucza i pięknej córeńki. Loki wspaniałe, a jak z czesaniem? :-) Bo to jest zasadniczy powód ścinania Filipowych loków. No ale cóż, Emilka jak każda kobieta dla urody musi pocierpieć.
 
reklama
Geperty fajna z Was rodzinka, super zdjecia, a z Ciebie laseczka, Nikuś super men
Lorien Emi lokata wreszcie, własnie taka rozczochrana najlepsza:-D
 
Do góry