reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Styczniowych dzieciaczków :):):)

Byście ją widziały dziś po czapce. Normalnie padłam, jak zobaczyłam co ma na głowie. :-D

Lorien piękne zdjęcie klucza i pięknej córeńki. Loki wspaniałe, a jak z czesaniem? :-) Bo to jest zasadniczy powód ścinania Filipowych loków. No ale cóż, Emilka jak każda kobieta dla urody musi pocierpieć.
Fogia czesanie nie wygląda najgorzej. Bywa, że nie chce, ale jak już ją dorwę, to nie wrzeszczy, tylko się wyrywa. Wcale nie narzeka, że boli, szarpie, chyba nic sobie z tego nie robi. czasem sama sobie gumki albo spinki ściąga, to tak się ciągnie, że szok.
 
reklama
Dziewczynki ... kochane jesteście :tak::tak: ... dziękujemy za wszystkie miłe słowa :* :-);-)

Antoś ... widać, że pod wielkim wrażeniem Mikołaja i wielkich prezentów, nawet braku butów nie zauważył :-D:-D:-D. Super fotki :-)

Geperty ... nie no, Nikuś z tą miną i rękami w kieszeni przy choince rewelacyjny :-D:-D:-D, prawdziwy mały macho :-D... słodką ma minkę :tak:. No a z Ciebie .... super laska, wyglądasz po prostu świetnie :-):tak:

Lorienka ... Emi w lokach ... normalnie nie do pobicia :-). Cudne ma te loki ... no i minę prawdziwej modelki :-D:tak:

 
A to nasze fotki z wyjazdu

1. Antoś z Kamilkiem
2. Kumple
3. Taki jestem roztańczony
4. Kradzione smakuje najlepiej
5. Dwie na jednego
 

Załączniki

  • DSCF7451.jpg
    DSCF7451.jpg
    715,1 KB · Wyświetleń: 18
  • DSCF7461.jpg
    DSCF7461.jpg
    783,5 KB · Wyświetleń: 19
  • DSCF7466.jpg
    DSCF7466.jpg
    772 KB · Wyświetleń: 19
  • DSCF7471.jpg
    DSCF7471.jpg
    820,7 KB · Wyświetleń: 17
  • DSCF7492.jpg
    DSCF7492.jpg
    582,8 KB · Wyświetleń: 17
Ostatnia edycja:
... i jeszcze...
1. W towarzystwie lepiej smakuje
2. Ale pychota
3. Obrady okrągłego stołu
4. Co tam masz maleńka?
 

Załączniki

  • DSCF7519.JPG
    DSCF7519.JPG
    139,9 KB · Wyświetleń: 17
  • DSCF7518.jpg
    DSCF7518.jpg
    760,1 KB · Wyświetleń: 17
  • DSCF7513.jpg
    DSCF7513.jpg
    781,9 KB · Wyświetleń: 20
  • DSCF7497.jpg
    DSCF7497.jpg
    757,2 KB · Wyświetleń: 18
Ostatnia edycja:
Antosiowa boskie fotki! Ale dzieciarnia, wszystkie smyki świetne, a Antoś króluje w tym towarzystwie. Widać, że imprezka udana. Tylko Ali w tym gronie brakuje
 
reklama
PO pierwsze po prostu przepraszam... że do Was "WIEKI" nie pisałam:zawstydzona/y:...
i do sedna :)
Dziewczyny nie zdążę i nie zapamiętam co by wszystkie cuda :tak:powymieniać... Dzieciaki słodkie - i jakie już duże!!! te loki, uśmiechy, tańce i wygłupy :-):-D:szok: no jakkbym widziała Amelkę w akcji - no pomijając loki Emilki bo takich to nie mamy :szok:;-) całusy dla wszystkich dzieciaczków. Ale mamy skarby ach och... wiecie chyba zaczął się nam najlepszy czas z naszymi zbujami... też tak sądzicie. Ja po prostu nie raz ze śmiechu płaczę !!! A teraz troszkę ostatnich zdjęć Amelki

Tańczący mały MIkołaj



a ku ku



po kąpieli z tatą


u teściow pod stołem :tak:


i przy choince

buziaki
 
Do góry