reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia - testy, usg, brzuszki :)

Ja tez od niedawna robie sobie sama hybrydy. Teraz jest więcej czasu to czemu nie poprawić sobie humoru

f2w3skjol4llo8s8.png
 
reklama
Macie rację. I jak będę po przeprowadzce, już jak jestem w 2 trymestrze, to jestem taka pewniejsza i będę sobie robić hybrydy. I też do fryzjera się wybieram, ale chyba nie zdecyduję się na rozjaśnianie, najwyżej tylko odrosty zrobię hmm
 
Macie rację. I jak będę po przeprowadzce, już jak jestem w 2 trymestrze, to jestem taka pewniejsza i będę sobie robić hybrydy. I też do fryzjera się wybieram, ale chyba nie zdecyduję się na rozjaśnianie, najwyżej tylko odrosty zrobię hmm

Czemu? Ja idę w sobotę przed ślubem do fryzjera (o ile oczywiście będę się czuła na siłach)...będę robiła to ci zawsze. Teraz te farby rozjaśniające to nie to co kiedyś [emoji6]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
reklama
Do góry