reklama

Zdjęcia USG naszych dzieciaczków

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2009' rozpoczęty przez megi24, 22 Październik 2008.

1. megi24

megi24 mommy-to-be

możebyśmy zaczęły wklejać zdjęcia USG Naszym maleńkich skarbów?
    Co Wy na to? Ja muszę pozmieniać formaty swoich zdjęc USG po niestety nie chca się wkleić...

Ostatnia edycja: 22 Październik 2008
  2. Niktosiaaa

Niktosiaaa Gość

Megi na zamkniętym już mamy ten wątek - więc po co powielać:-) Niebawem będziecie z nami:tak:

3. reklama
  4. megi24

megi24 mommy-to-be

a widzisz...nie wiedziałam... wiec czekam z niecierpliwościa na dodanie mnie do "zamknietego" a to usuniemy :) dziekuje!

Niktosiaaa a jeszcze jakbys pomogła w temacie usuniecia tego wątku to będe wdzięczna:)
    Do kogo pisać?

Ostatnia edycja: 22 Październik 2008
  5. Margaret80

Margaret80 1 kwietnia 2009 :)

Ale dlaczego od razu usuwać? Przecież chyba nie wszystkie dziewczynki zgłosiły się do zamkniętego. Może któraś będzie miała ochotę wstawić tutaj fotki :-):-):-)
    Na innych miesiącach mają takie wątki więc ja nie widzę przeciwwskazań aby i u na był na otwartym. Sama się chętnie pochwalę jak tylko uda mi się zeskanować swoje :-)

6. ~*SaaRaa*~

~*SaaRaa*~ Fanka BB :)

Zgadzam sie :)
    Mozna i tutaj przeciez wklejac. :) Nie wszytskie dziewczyny beda na zamknietym. (ja juz np tam na 100% nie wracam).
    Dlatego smiało :D Wklejajmy tutaj

7. marys16

marys16 Fanka BB :)

Wstawiła bym zdjęcie ale nie mam. Nie dostałam żadnego na płytce mam tylko wydrukowane . Tylko ze nie mam skanera i przez to nie mam jak wam pochwalić się swoja kruszynką :-(
    A jak bym zrobiła zdjęcie to ciekawe czy było by coś widać. Będę kombinować :-)

8. ania_g21

ania_g21 Mamusia Olinusia:)

Ja też jestem za tym aby ten wątek tutaj został :)

9. Margaret80

Margaret80 1 kwietnia 2009 :)

No to ja będę pierwsza, w końcu mam zeskanowane fotki więc wklejam. Z wyrazistością jest tak średnio ale mniej więcej widać :) To moje pierwsze trzy USG. W 6, 10 i 13 tygodniu patrząc od dołu.

Załączniki:

10. reklama
  11. aniolek20k

aniolek20k Fanka BB :)

piekne zdjątka pamiatka na cale zycie:)
    jak ja teraz niedawno pokazałam Juli zdjecie tlumaczylam ze taka byla u mamusi w brzuszku to ona spojrzala sie na mnie i powiedziala mamo polknelas mnie, niemoglam przestac sie smiac:)

12. almani

almani Fanka BB :)

Moja dzidzia:) z tego co pamiętam to to jest jakoś 9-10 tydzień:)

Poleć forum