reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG naszych dzieciaczków

megi24

mommy-to-be
Dołączył(a)
13 Styczeń 2007
Postów
132
Miasto
Wrocław
możebyśmy zaczęły wklejać zdjęcia USG Naszym maleńkich skarbów?
Co Wy na to? Ja muszę pozmieniać formaty swoich zdjęc USG po niestety nie chca się wkleić...
 
Ostatnia edycja:
reklama
a widzisz...nie wiedziałam... wiec czekam z niecierpliwościa na dodanie mnie do "zamknietego" a to usuniemy :) dziekuje!


Niktosiaaa a jeszcze jakbys pomogła w temacie usuniecia tego wątku to będe wdzięczna:)
Do kogo pisać?
 
Ostatnia edycja:
Ale dlaczego od razu usuwać? Przecież chyba nie wszystkie dziewczynki zgłosiły się do zamkniętego. Może któraś będzie miała ochotę wstawić tutaj fotki :-):-):-)
Na innych miesiącach mają takie wątki więc ja nie widzę przeciwwskazań aby i u na był na otwartym. Sama się chętnie pochwalę jak tylko uda mi się zeskanować swoje :-)
 
Zgadzam sie :)
Mozna i tutaj przeciez wklejac. :) Nie wszytskie dziewczyny beda na zamknietym. (ja juz np tam na 100% nie wracam).
Dlatego smiało :D Wklejajmy tutaj
 
Wstawiła bym zdjęcie ale nie mam. Nie dostałam żadnego na płytce mam tylko wydrukowane . Tylko ze nie mam skanera i przez to nie mam jak wam pochwalić się swoja kruszynką :-(
A jak bym zrobiła zdjęcie to ciekawe czy było by coś widać. Będę kombinować :-)
 
No to ja będę pierwsza, w końcu mam zeskanowane fotki więc wklejam. Z wyrazistością jest tak średnio ale mniej więcej widać :) To moje pierwsze trzy USG. W 6, 10 i 13 tygodniu patrząc od dołu.
 

Załączniki

  • skan opis.JPG
    skan opis.JPG
    168,3 KB · Wyświetleń: 194
piekne zdjątka pamiatka na cale zycie:)
jak ja teraz niedawno pokazałam Juli zdjecie tlumaczylam ze taka byla u mamusi w brzuszku to ona spojrzala sie na mnie i powiedziala mamo polknelas mnie, niemoglam przestac sie smiac:)
 
reklama
Do góry