reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Zdjęcia USG Naszych dzieciątek :)))

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

kiniusia

Mamusia Bartusia :)))
Miasto
Pabianice :)
Rozwiązania
0
Dziewczynki, za niedługo będziemy mogły się już chwalić zdjęciami USG Naszych Skarbów, które nosimy pod sercem.:tak::-D
Niech ten wątek służy do wklejania zdjęć z USG i samych pochwał :tak::-)

reklama

milusia83

Podwójna mamuśka:)
Rozwiązania
0
Kiniu, ciekawy wątek, już tak bardzo chciałabym zobaczyć swoją fasoleczkę, a tu tyle czekania, pochwalę się zdjęciem jak tylko będzie, mam nadz, że będzie wszystko w porządku.

kasiamoz

KasiaMW
Miasto
Rzeszów
Rozwiązania
0
Dziewczyny, ja rózwnież pochwalę się swoją fasoleczką, chocią mój mąż nazywa maleństwo 'Glucik" no bo i z czego jest ... hehhe ochywiście nie obrażliwie, nie miał nic złego na myśli o określenie "fasoleczka" usłyszeliśmy dopiero od was. Pozdrawiam

polianna

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Skoro i tak narazie nie ma aktualnych zdjęc, pozwólcie że wsadzę fotki z poprzedniej ciąży :)

Pierwsze USG- 12 tydzień

A to 3D w 28tygodniu

No i brzusie:

16 tydzień (ekhm..teraz mnie tak wysadziło,że wyglądam podobnie :p choć nie ciążowo hihi)

A to 29 tydzień.
Pod koniec ciąży miałam brzuch jak z bliźniakami!

fiuufiuu

a to Iza
Miasto
Sz-n
Rozwiązania
0
wiecie co wam powiem... ja mam straszny problem,zeby na wszytkich usg rozpoznac co jest co... byc moze jest tak dlatego, ze nie mam jeszcze swojego i sie nie ekscytuje tymi kolezanek...nie przecze,ze to mi sie zmieni za te kilka tygodni. Niemniej teraz jak sobie je przegladam na forum, to widze szare plamy....okropne wiem

no i dzisiaj mielismy z J. rozmowe na temat tego, ze dla nas wszyskie dzieci do 6 m-ca zycia sa takie same. po prostu to niemowlaki i sie niczym nie roznia jedne od drugich (moze poza wlosami). no i z drugiej strony to zdajemy sobie sprawe,ze jak zobaczymy nasze pierwsze dziecko, to bedziemy gadac jak opetani "oczka ma po mamusi, a nosek po tatusiu, usmiecha sie jak ciocia"....

tez tak miałscie?

/przepraszam za chwilowa zmiane tematu)

milusia83

Podwójna mamuśka:)
Rozwiązania
0
Skoro i tak narazie nie ma aktualnych zdjęc, pozwólcie że wsadzę fotki z poprzedniej ciąży :)

Pierwsze USG- 12 tydzień

A to 3D w 28tygodniu

No i brzusie:

16 tydzień (ekhm..teraz mnie tak wysadziło,że wyglądam podobnie :p choć nie ciążowo hihi)

A to 29 tydzień.
Pod koniec ciąży miałam brzuch jak z bliźniakami!
Śliczne brzuszki i świetne zdjęcia:) ja już swoich nie mogę się doczekać:)

reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry