reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG Naszych dzieciątek :)))

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ja już po wizycie. Byłam PRZERAŻONA. Lekarz po obejrzeniu wyników stwierdził,że przyrasta to dośc wolno i za wolno na 6-7 tydzień więc podejrzewa pozamaciczną. Ja zamarłam. na usg okazało się, że wreszcie pojawił się pęcherzyk, jest ciałko żółte no i KROPEK :) Mała kropka,która jest zarodkiem.

No i co się okazało? Że natura mnie przechytrzyła i najprawdopodobniej zaszłam w ciążę nawet w 27dc!!!!
Tydzien ciąży wg USG to 5w0d !! Wstępny termin mam na 17 sierpnia.
Lekarz stwierdził,że dokładnie tak podejrzewał i że wyniki idealnie odpowiadają odpowiednim tygodniom (wreszcie wyjaśniło się to marne 17 bety). Następna wizyta 29 grudnia w celu posłuchania serduszka.no a teraz zdjęcia - wlaściwie nie ma co pokazywać ale dołączyłam stosowny opis ;)




usgbezopisu.jpg


usgzopisem.jpg
 
Polianna uffff... ulzylo mi ze wsio ok!!!! No i piekny Kropek!!!! To wychodzi na razie ze jestes 2 dni przede mna :-D
 
Dziewczyny, ja tez wrocilam juz od lekarza, dostalam wreszcie pierwsze zdjecie. Moje malenstwo rozwija sie az za szybko wzgledem tego co myslalam :-p Takze oficjalnie termin mam na 01.08.2010:tak:
a zdjecia brzuszka wysle w czwartek, bo zawsze w czwartek robimy ;-)
 

Załączniki

  • baby.jpg
    baby.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 512
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry