reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG Naszych Fasoleczek i Brzuszkow

reklama
To ja tez dolacze do tych jeszcze nie rozpakowanych brzuszkow :) Moj brzuszek 6 dni temu :) zostalo jeszcze 5 dni!!!
 

Załączniki

  • L0IQ-1ah-1.jpg
    L0IQ-1ah-1.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 136
Ślicznie dziewczyny :)

Jak ja tęsknie za moim brzuchem :( Kocham moje dzieci ale to był taki cudowny czas...
Oj chyba za jakiś czas zmajstrujemy sobie jeszcze jednego bobaska :)
 
agrafka brawo za odwagę, nie wiem jaki brzuszek miałaś przed zajściem w ciążę, ale chyba źle nie jest, to i ja się odważę i pokażę swój tydzień po porodzie i 3 tygodnie po porodzie (czyli dziś) 1 tydz po.jpg3 tygodnie po.jpg
 
reklama
mam fotke z 6 tc, to tak jak sprzed ciazy, jest różnica, szczególnie jak usiadę to wisi mi oponka, ale nie ma też tragedii, myślałam, że będzie gorzej. brzuch.jpg1.jpg

U Ciebie Edytka jest spora różnica!
 
Do góry