reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG Naszych Fasoleczek i Brzuszkow

reklama
No to ja też sie pochwale swoim bandziorem oto on przed i po:

1.jpg

3.jpg
 
Krecha schodzi, ale czytałam że czasami nawet 3 miesiące!!!! Pępek również wróci do normalności.

U mnie krechy już nie ma, a i pępek nie wyskoczył i w normalnym kolorze.....
 
reklama
No powiedzmy że brzucho mam nie najgorszy ale mam trochę tłuszczu na rękach i dupsku, a co najgorsze to rozlazłam się trochę w biodrach i nie wiem czy zejdę do 90 cm, kości to się nie da niestety ścisnąć :-(. A co do wielkości piersi to chciałabym by pozostały takie jak mam teraz podobają mi się (i mam nadzieję że mojemu się podobają takie, chociaż on cały czas powtarzał że on uwielbia te moje pryszcze i jak to on mówi wiesz inteligentni mężczyźni uwielbiają małe)
 
Do góry