• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Zdjęcia USG naszych Fasoleczek:))

reklama
Dobra, wstawiam :-)
 

Załączniki

  • Kropka.jpg
    Kropka.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 1 295
Moja małą fasolunia w 7 tygodniu i 4 dniu :)
Wczoraj na USG widzieliśmy jak się porusza i słyszeliśmy bijące serduszko... coś niesamowitego:happy2:
7tydz4dz.jpg
 
Dziewczyny, GRATULUJE!! Macie piękne zdjęcia.
Mam jedną prośbę - piszcie, który to był dokładnie tydzień, dzień ciąży i czy widziałyście już serduszko??
Neftis cudownie, że mogłaś już zobaczyć serduszko :) Napewno fajne przeżycie
Ja mam badanie 13 stycznia - będzie to dokładnie mój 6tydz. 0 dzień i nie wiem czego mogę się spodziewać - czy zobaczę już serduszko - boję się, że jak nie zobaczę to wpadnę w totalną panikę.
 
reklama
Padme ja w 8 tc widziałam i serduszko i malunie rączki :)
Nie wiem jak to jest we wcześniejszych tygodniach :)
A wszystkie fasolki śliczne :)
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry