reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG naszych maluszków

Kinia1

Wrześniowa mama '10
Dołączył(a)
4 Marzec 2010
Postów
1 873
Miasto
Doncaster,UK
Dziewczyny pomyślałam sobie, że łatwiej nam będzie oglądać zdjęcia naszych fasolek w osobnym dziale, bo w wizytach lekarskich niebawem nam zaginą. Także od dziś proponuję wrzucać tutaj wszystkie zdjęcia USG, żeby każda mogła sobie do nich zajrzeć w dowolnej chwili :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Od razu skorzystam i pochwalę się kartką niespodzianką :)

img002.jpg
 

Załączniki

  • img002.jpg
    img002.jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 213
Cudne te zdjęcia!!! :)

A to nasze maleństwo na pierwszym USG 7-8 tc i na drugim USG miesiąc później 11-12 tc.
usg 1.jpgusg 2.jpg
 

Załączniki

  • usg 2.jpg
    usg 2.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 226
  • usg 1.jpg
    usg 1.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 230
Zapomniałam o wątku, wklejam jeszcze raz to co mam zgrane i mam nadzieję, że w końcu będę mogła resztę zeskanować.
 

Załączniki

  • zdjęcie002.jpg
    zdjęcie002.jpg
    29,7 KB · Wyświetleń: 177
  • zdjęcie001.jpg
    zdjęcie001.jpg
    24,4 KB · Wyświetleń: 174
Półtora godziny czekałam na moją kolej takie opóźnienie, ogólnie prawie wszystko ok, tylko albo aż przezierność karkowa jet na górnej granicy 2.48 ( gdzie norma to 2.5 ) jutro idę zrobić test Pappa. Dzidzia ma prawie 7 cm no i zmartwiłam się. Niby jest w normie ale lekarz mówił, że dla pewności lepiej zrobić test Pappa, wyniki będe miała w piatek i wtedy będę miała dokładniejszy obraz sytuacji.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry