reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG naszych Pociech.

reklama
emomadzia pisze:
Dzieki dziewczyny :)
dzis czuje jakby mi zaczela Didzia plywac(pierwsze ruchy ????)

To nie wykluczone, mi też na poczatku cięzko było określić czy to już to, ale sukcesywnie ruchy stają się silniejsze i bardziej regularne. :) Więc sama na pewno najlepiej wiesz co czujesz  :-* Gratulacje, zaczyna się.  ;)
 
A oto nasze akutalne zdjątko. Dokładnie 20tyg6dni, dzidzia od główki do pupy ma 16cm, kolejna wiztyta 17 lipca - usg połówkowe.

BĘDZIE DZIEWCZYNKA :)
 
bocianek śliczna córcia  :)
Mój mały mężczyzna ważył 251g w zeszły czwartek. Zdjęć mam też trochę porocionych ale nie mam  żadnego które by ujęło całe dzidzi, tylko jakaś nóżka, rączka. Bo tak z nienacka miałam zrobione to usg i pęcherz był pusty  :( przez co widoczność też gorsza, ale co trzeba to widziałam  :)
 
reklama
Dorwalam skaner ale nie mam nakladki do skanowania zdjec oj ale sie zezlilam myslam ze sobie przezuce do kompa a tu nici ale to i tak swietna pamiatka moja mam teraz mowi ze zaluje kiedy ja sie rodzialm to nie bylo takich udogodnien jak teraz ... ;D
 
Do góry