reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG naszych Pociech.

reklama
Ewuniu wiesz ile sie nameczylam zeby je tu umiescic dziekuje bardzo niestety ten kawalek chlopaka sie niezle rozpycha a zdjecie jest z przed dwoch tygodni
 
Fantastycznie ogląda się te zdjęcia. A nasze bobasy jaką będą miały radochę, jak się im na 18 pokaże ;) Rewelacja. Ja czekam do 4.07 i wtedy dolacze najnowsze.
Przesylam głaski Waszym brzuszkom.
 
Obiecanki-cacanki. Miałam wysłać zdjątko, ale wg mnie nie jest rewelacyjne, więc wstrzymam się do usg 4d i wtedy załączę..
A co z Waszymi Pociechami? Gdzie te dziurki i siusiaki??? ;)
 
Dziewczyny a to najnowsze zdjęcie mojej córeczki, mała zdrowa jak rydz - usg połówkowe wypadło znakomicie - co nas barzdo cieszy :)
 
Bocianek jajne zdjecie z profilu widac ze zapowiada sie fajna laseczka.....hihihihi
Dorcia a twoje zdjecia to gdzie???
u mnie na zdjeciu widac siusiaczka bardzo dokladnie a polowkowe niestety mnialam nedznie zrobione i bez zdjeciaal sobie odbije prywatnie ::) a co ta,m
 
reklama
Do góry