reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG naszych Pociech.

My 3d mamy od samego poczatku ale to zalezy jak gdzie i po co jest potzrebne i co chcesz zobaczyc napewno ok 30tyg to juz nie tak dlugo bedzie wszytko jak na dloni i naprwde efekt est powalajacy
Pola fajny link :laugh:
 
reklama
boskie sa wasze dzidzie i zdjatka ;D ;D ;D, troszke zazdroszcze tych 3D niestety u nas kosztuja 250F ale to nic
pozdrawiam mamuski ;D ;D ;D
 
Wczoraj dziewczęta byliśmy na USG 2,3,4 D. Jesli macie możliwość, to polecam. Mamy film oraz zdjęcia kolorowe 3d (czy też 4d;) na płycie i wspaniałe wspomnienia oraz pamiątkę dla córci. Babeczka wykonując opowiada do mikrofonu co widać. My, oczywiście mamy to po holendersku, więc rodzinie będzie trzeba przetłumaczyc, ale i tak łatwiej niż samemu się domyślać niektórych narzadów. Ja np. myślałam, że wargi to siusiak :) Załączam zdjątka. Mamy też śliczne zdjęcie stópek czarno-białe wydrukowane, ale nie chce mi się włączać kompa ze skanerem, więc może innym razem....Ale lenia dostałam. szczególnie dzisiaj. Nic mi sie nie chce!!!!A już z czwartku na piatek jedziemy do POlski-hurra!!
O, dopatrzyłam się, że tutaj są stópki.
 
reklama
Do góry