reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG naszych Pociech.

Pola 30

Fan(ka)
Dołączył(a)
22 Marzec 2006
Postów
1 586
Miasto
Barendrecht/Holandia
Kobietki
POmyslałam sobie, że jak już chwalimy się naszymi brzuszkami, to możeby tek zrobić galerię naszych pociech??
Zacznę. Oto moje, 6,5 cm.  Małe. 1 zdjęcie Naszego Skarba:)
 
reklama
Pola śliczne maleństwo :), ja nie mam takiego zdjęcia łeeee, ale może za jakieś 1,5 miesiąca przy kolejnym usg. Bo mam z pierwszego usg to był 6-7tydz i tylko małą fasolkę widać.
 
no Pola faktycznie podobne do Ciebie :) nie zartuje!
Ja nie wkleje narazie...bo to moje dzidzi ;) ale moze za jaki tydzien pomysle o tym ;D
 
Dorotak-dzięki :) Byle lepiej od mamy pływało i mnie się wody bało ;)
POzostałe Dziewczęta-czekam z niecierpliwością na kolejne dzieciaczki, bo to takie wesołe widzieć je w naszym, mały, prywatnym "baseniku".
A teraz powiedzcie, czy ja jestem niepoważna, czy na dolnym zdjęciu rzeczywiście widać buźkę?? (Taką podobna do księzycowej- z zarysowanymi oczkami, noskiem i ustami??
 
Hej. A to moja brzuszowa pociecha. Zdjątko było robione 4,5 tyg temu(14tydz ciąży). Kolejne powinno być 26 czerwca. Płeć nada; nie znana :(. Od poniedziałku czuję ruchy maluszka które z dnia na dzień są coraz bardziej intensywne :)
 
dziewczyny sliczne dzidzie :) gratulacje

ja niestety nie mam zdjecia :-[ na razie moze po 4 bede miala

bocianek gratuluje ruchow :D
 
Tak zaluje ze nie mam skanera swietne zdjecia
popatrzylam troche na zdjecia na stronach roznych gabinetow na tych nowych aparatach to widac wszytko jak na zdjeciu na na tych starych zgaduj zgadula
KAPITALNE sprobuje poprosic o nagranie tez zdjec na plyte u lekarz moze sie uda
 
ja też chcę się pochwalić co prawda jeszcze maleńswa nie czuję chyba ale zdjęcie już mam
 

Załączniki

  • dzidzia.jpg
    dzidzia.jpg
    1,9 KB · Wyświetleń: 344
  • dzidzia 2.jpg
    dzidzia 2.jpg
    47,4 KB · Wyświetleń: 274
reklama
Do góry