reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia wrześniowych maluszków !!!!!!!!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Anet, śliczny synek!:tak: Na tym zdjęciu na macie, faktycznie bardzo poważny.
Lorelain, ale pogodna ta Twoja Lilianka. :tak:Widzę, że ładnie radzi sobie z wkładaniem zabawek do buzi. Moja próbuje ale średnio trafia.:sorry2:
k4s13k, ale przejeta mina przy tym obiadku, słodziak :happy2:
Sopek, sama słodycz ten Twój synek! Ma bardzo delikatną urodę:blink:
Agatix, ale ładnie Aurelka trzyma główkę, wygląda, że bardzo pewnie! :tak:
Toska, ale wesoła Dziewczynka! :-)I chyba ma bardzo jasne włoski?

Tu jeszcze moja Zosia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Katarzynak - Zosia ma brązowe oczka? .... śliczna dziewczynka :tak::-) .... wygląda na drobną jak moja Lili :-p ile teraz waży?
 
Sliczne te Wasze skarby !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kasia - mamy również taki leżaczek ;)
lori - znów te same akcesoria - plac zabaw ;) jest mega :p

a oto Oliwka ;) DSC05620.jpg
 

Załączniki

  • DSC05620.jpg
    DSC05620.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 146
nadiaa - śliczna Oliwcia :) i widzę że jest dumną posiadaczką włosów na czubku głowy bo mojej ledwo odrosły :-p z tyłu ma powycierane pomimo że urodziła się cała zarośnięta jak borsuk :-p:-D

Lili ma z tej samej serii leżaczek tylko inny obrazek :) ... jak ja wkłądam do środka to już w sekunde chce się ewakuować i musze ją pasami zapinać bo już raz w ostatniej chwili ją złapałam :sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Przy urodzeniu miała wiecej ale teraz nie chcą odrastać.... ;/ ale zakola ma po tatusiu i to go cieszy :)

PS: odnośnie wózka to ostatnio próbowaliśmy pianki na śniegu i lodzie w lesie i idzie ok ;) myślałam ze będzie gorzej zimą :p
 
Super zdjęcia, fajnie się ogląda :)

Sopek , ale masz mądrą główkę w domu.
Agatix , ładnie się podnosi Aurelka.
Anet1981 , ale zamyślony synuś.
Lorelain, nasza Florusia tak samo wszystko do buzi i próbuje jak co smakuje. Piękna opaska, i w ogóle śliczna Lilianka:)
katarzynak , Zośka śliczna, taka laleczka:) Moja córeczka włoski ma ciemny blond, a na tym zdjęciu wyszły takie jasne.
nadiaa , o my też mamy taki sam bujaczek heh, widzę, że Oliwka zadowolona, i też taka duża dziewczyna, podobnie jak moja Florka:)
 
nailie - taka ciekawska buzinka że wygląda na tym zdjęciu na starszą :-)
PS. Lilka ma tego samego bodziaka ;-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry