reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjecia z porodow

Ja tez obejrzałam te zdjęcia i powiem że nie zrobiły na mnie
większego wrażenia choc oczywiście wiadomo ze najpiekniej to nie jest przedstawione wiem jedno że zrobie wszystko żeby rodzić naturalnie a nie mieć cc nie chce tego cewnika i szycia a u mnie to jeszcze nie wiadomo jak
będzie bo mam astmę
 
reklama
u mnie w szpitalu tez preferuja naturalne pozycje i daja duza swobode rodzacej
Aniu, pewnie ze mozesz probowac! w koncu w porodzie chodzi o to, zeby bylo "wygodnie" TOBIE! zawsze mozna zapytac personelu o rade....ale nie moge cie do niczego zmuszac, to nie te czasy!
kobieta chyba z natury jest w stanie wyczuc w jakiej pozycji dziecko najlepiej sie przepycha do przodu!

zamiast pozycji na stojaco mozna np ukleknac na lozku i oprzec sie o polozna i meza.

ostatnio widzialam film z porodu, zrobiony przez znanego fotografa jakos w latach 60
kobitka lezala na lozku, przec jej kazali niezaleznie od skurczow, a na koniec chwycili dziecko za nozki i obrocili do gory nogami! normalnie szok......jedyne co mile, to ze kobieta, ktora chwile wczesniej mowila, ze juz nie wytrzyma.....usmiechnela sie blogo na widok malucha :laugh:
 
Do góry