reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG naszych maleństw

reklama
Dziekuje kochane ... no bałam się a leżałam z nogami zgiętymi i jakiś wałek mi wsunął pod dupcie i fakt ze siusiałm przed Usg bo dowcipnie a przez brzuch to chyba ma być pełny pęcherz. Dziekuje za kciukasy kochane Wasze fasolki też śa cudne wogóle nasze maluchy są piękne!!!!!
 
Witam. Od jakiegoś czasu Was podgladam, a dzis chciałaym się Was poradzić. Ostatnio byłam na usg, wg którego tego dnia byłam w 8t i 0 d ciąży a CRL wynosiło 15 mm. Orientujecie sie może czy ten wynik mieści się w normie? Czy fasolka nie jest za mała?
Dziękuje z góry za odpowiedz.
Pozdrawiam
 
ja bylam dzisiaj na pierwszym badaniu ginekologicznym. Okazalo sie ze mojej kruszynce bije wolniej serduszko czyli ponizej 100 uderzen na minute, za 2 tyg ide na kontrole, zobaczymy czy sie wyjasni ta sprawa. Powiedzial tez ze jest dosc duza jak na siodmy tydzien ciazy, no coz: mama duza a tata jeszcze wiekszy :D Tym czasem zdjecie z siodmego tygodnia naszej fasolki <3

k06l5l.jpg
 
Margaritko super!!!! gratuluje a teraz wkońcu i oczekiwane moje..i tak spać juz nie mogę mąż mnie zbudzil jak się szykowal rano Zobacz załącznik 307067Zobacz załącznik 307068
pencil.png
pęcherzyk wielkości 4,49cm a dzidzi 2,38cm cialko zólte 0,60cm Więc wszytsko cacy jak ja 9mm a i mierzyl przeziernosc karkową i na 9 tydz bylo 0,33 mm wiec mówil ze w okolicy 14 tc powinno byc w normie....


zuzu ja jestem w 7tc a ty w 9 i jest taka wielka roznica w wielkosci fasolki? jacieee, czyli znakiem tego jest ze na nastepnej wizycie za 2 tyg bede miala juz takiego malego zaokraglonego dzidziusia? to na moim zdjeciu plamke widac a na twoim juz mozna spokojnie glowe od reszty wyodrebnic. Supeerancko :))


hanami a ty tez w hiszpanii siedzisz? na stale czy chwilowo tylko z zamiarem powrotu? ja mieszkam za madrytem ale tylko 30 min pociagiem. Pozdrawiam :))
 
Ostatnia edycja:
Em_ka, super malenstwo, a serduszko na pewno jeszcze mocniej uderzy!
Ja mieszkam w samym centrum Madrytu, juz od ponad 8 lat.....
A Ty? Fajno, zawsze to razniej!
 
ale sie mijamy z odpowiedziami bo ci odpowiedzialam wlasnie na lipcowych mamach :-D ja mieszkam w Mostolesie od stycznia a wczesniej w madrycie 1,5 roku. w sumie jestem 2 latka i 8 miesiecy w hiszpanii. No jassne ze razniej, a juz myslalam ze nie ma nikogo z moich stron. A tak przypadkiem czytalam ze jak bedzie chlopczyk imie Nicolas, mi tez sie cholernie podoba ale moj D. powiedzial ze to sprawa do uzgodnienia bo od razu ja bym chciala o wszystkim decydowac, a w koncu ja to dziecko rodzic bede wlasnymi silami, oni by chcieli tylko na latwizne isc i nadac dziecku imie, tere fere juz lece heheheh :D
 
reklama
Em ka niom pewnie ze zobaczysz maego niunia już a jak! Moze też zależy od sprzętu na jakim robią usg ja robilam prywatnie wiec moze sprzet inny i dlatego tak widać... hehehe ale 2 tyg u fasolki to duzo heh wiec zobaczysz wszystko bedzie w porzadku zobaczysz!!! i 3 mam kciuki!!!! kto nastepny w kolejce??
 
Do góry