reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Dziewczyny ja już dostałam sms-y gratulacyjne, że urodziłam śliczną dziewczynkę...:szok:tylko problem w tym, że termin na 20 marca, a ja jeszcze nie urodziłam...
Odnośnie skurczy to jakoś tak jest, że jak idziemy na ktg to chyba ze stresów i chęci "mienia" skurczy ich nie wykrywa, a zaraz potem czujemy charakterystyczne napinanie brzuszka:-).
 
reklama
U mnie ze skurczami to samo, na dzisiejszym ktg tylko lekkie napinania ...
no więc czekam, kolejne ktg w następnym tyg (jeśli dotrwam ... :p )
 
Hey dziewczyny! Troszke mnie nie bylo... Wczoraj mialam KTG i USG i wszystko z malenstwem dobrze. jedno co mnie martwi to to, ze ja juz nie mam wizyt ani w szpitalu ani u ginekologa az do terminu porodu. Strasznie dlugo, cale 3 tygodnie bez opieki. No i nie mam ponoc GBS, a co jesli teraz go zlapie. tyle watpliwosci mam w glowie, cala noc nie spalam...
 
Maryńka tak, jak mówi Królowa, lekarz zrobił odpowiednio wcześniej badania, jak każdej z nas więc się nie martw. Co do wizyt to ja na koniec miałam co 2 tygodnie, co też mi się wydawało długo, ale w razie gdyby coś się działo, czy Cię martwiło to zawsze możesz sama przedzwonić i Cię przyjmą:tak:
 
tak wiec na KTG zero skurczy dzis.
szyjka zamknieta i nic sie nie dzieje. cisza i spokuj.
Jutro wiec mam pojechac do niej i zrobic ponownie KTG a potem chce zrobic usg. zeby zobaczyc czy wszystko jest ok..
 
reklama
Hej Dziewczyny! Ja tak na razie na szybko o wizycie - szyjka skrócona, ale zamknięta jeszcze, także gin stwierdził, że bardziej obstawia termin 20 marca niż 18. W każdym bądź razie jego zdaniem do końca przyszłego tygodnia powinnam urodzić ;-). Życzył powodzenia i prosił o smsa z wiadomością, gdy już urodzę (planujemy poród w innym szpitalu niż mój gin pracuje). No i w sumie tyle. Opowiedział, na co zwracać uwagę, kiedy jechać do szpitala... i teraz czekamy :)
 
Do góry