reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Basiatoja, gin mówił, żeby jechać do szpitala, jeśli będzie się dziać jedna z trzech sytuacji:

1.odpłynięcie wód, krwawienie lub plamienie
2.regularne skurcze co 7-10 min
3.brak wyraźnych ruchów dziecka
I zachęcał, żeby sobie spokojnie czekać:-D.

W każdym bądź razie KTG po upłynięciu terminu powinno się robić co drugi dzień, ale więcej dowiem się w poniedziałek w szpitalu.
 
Jeszcze tylko zastanawiam sie o której iść w poniedziałek do szpitala :) ale te przyjemność zostawie pewnie jakoś na pozne południe bądź wieczór :)
 
Mam dokładnie ten sam problem :) Choć ja się chyba wybiorę jakoś przed południem bo wtedy przyjmuje lekarz, który dawał mi skierowanie na blok porodowy, więc w razie jakichś wątpliwości może uda mi sie wbić do niego na nieumówioną wizytę z wynikiem KTG :)
Ostatnio jak byłam na KTG to dziewczyny z którymi czekałam opowiadały, że podobno bardzo duże obłożenie ma być na poniedziałek bo wszystkie kobitki, które tylko mogą, chcą rodzić po 17-tym. Także aż się boję pomyśleć co będzie się działo w szpitalu...
 
Mi tez to lekarz mówił, ze sajgon moze być. Mowil żebym przeszła sie 17, ale wole nie zapeszac i pojawić sie w szpitalu 18 :) mało popularny szpital na szczęście wybrałam
 
W moim szpitalu jest niestety dość duże obłożenie...:dry: A szpitalik mały. Swoją drogą, nie zanotowałam dziś żadnych bólów podbrzusza, więc wątpię, by się coś jutro rozkręciło...
 
Ja co do godziny nie mam wyboru, lekarz kazał być na godz 8 bo później mnie nie przywita bo ma zabiegi itp. Jak tylko się zjawię na 8 to mam zadzwonić do położnej i oni się wszystkim zajmą.
Może z rana też nie będzie tyle ludzi...
A jak np podadzą nam to oxy to nie możemy nic jeść nie? tylko pić wodę tak?
 
reklama
basiatoja no raczej tylko pic. ale i tak juz jestes po :-p

ja mam jutro kolejna wizyte u poloznej... a kiedys myslalam ze 21.03 to juz bede po daaawno :sorry:
 
Do góry