reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Ewcik gratuluję :-)
Żabka trzymam jutro kciuki.
Za mnie też proszę trzymać :-)
Anka26,7 cieszę się, że leki pomogły, takich sytuacji nie można lekceważyć (mnie to lekarz na okrągło powtarzał).
 
reklama
Hey mamuśki! ja mam wizyte 20.07 :) a to moje zdjęcie groszka w 3 tyg :) 20120627_182154.jpg
 
a no, mój mały groszek. Zaraz na drugi dzień po wykonaniu testu pognałam do pana doktora i dał mi wydruczek :) staraliśmy się długo o maluszka bo byłam bezpłodna więc było to dla nas i jest nadal wydarzenie roku:) a w piątek idziemy posłuchać bicia jego serduszka:)
 
nimitii miło mieć na zdjęciu dowód, że rzeczywiście coś tam rośnie :)
Ja też w pierwszej ciąży leciałam szybko na usg. Ile to się nastresowałam jak się okazało że są dwa pęcherzyki. Jeden duży a drugi mniejszy. Pani doktor stwierdziła, że jeszcze ten mały może się wchłonąć albo połączyć z dużym i tak się (na szczęście) stało. Teraz odpuszczam. Poczekam na pierwsze usg bezpłatne. W Irlandii jest to dopiero ok. 12 tygodnia. Zobaczę jeszcze.
 
łoo rany w 12 tyg? masz cierpliwość ;) Ja słyszałam, że tak sie dzieje przy ciąży bliźniaczej. Moja kuzynka miała identycznie, bliźniaczka "wchłonęła" drugiego embrionka. Ale ja jej do teraz mówię, że po prostu mała chciała mieć mamę tylko dla siebie ;)
 
reklama
Do góry