reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Witajcie:)
Kania78 Dzięki:) Mam nadzieje że Twoja wizyta równie udana jak moja:) I widzę że nasze starsze pociech są w podobym wieku:) tylko miesiąc różnicy:)
Słyszałam dziś serduszko mojego groszka:) termin porodu wg USG wyszedł praktycznie identyczny jak wg OM różnica 1 dnia:) Dostałam długą listę badań do zrobienia na następną wizyte. Podobno mam niedoczynność tarczycy, ale wynik badania wyszedł mi w normie tylko był bliski dolnej granicy. Dostałam recepte na lekarstwo przez 3 tyg mam je brać i zobaczymy czy będe miała lepsze wyniki. Mam założoną kartę ciąży i następna wizyta 09.08.2012 o 15:)
 
reklama
Madzia83 gratuluję usłyszenia bijącego serduszka, ja też dziś na to liczyłam ale nie było mi to dane. I nie martw się tą niedoczynnością tarczycy, choruję na to wiele lat i jak hormony są w normie to wszystko będzie dobrze :-)

Ciąża jest :-) ale bardzo wczesna, serduszka nie słyszałam wg okresu 6 tc ale wg lekarza jest później może jakiś 4. Usg ma kiepskie i po rozmiarze jej nie wykryło który to tc. Fasolka ma 4 mm:-) I nadal na lekach do następnej wizyty czyli 21.08.
 
Ostatnia edycja:
anka26,07 ja tez musze czekac na swoja pierwsza wizyte az do 10 tygodnia ciazy ;( mam nadzieje, ze szybko zleci :)
Madzia_83, Kania78 gratuluje udanych wizyt :) pewnie to niesamowite uczucie, wreszcie zobaczyc babelka, ktory sie w brzuszku skrywa :)
 
Ewelinka ja planowo do 12tyg...
Madzia, Kania super że wizyty udane, Kania następnym razem na pewno już serducho usłyszysz, Madziu ależ ja Ci zazdroszczę tych wzruszeń
Corozon no to czekamy niecierpliwie na relacje po jutrzejszej wizycie
 
reklama
Do góry