reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

_Ewcik_

Fanka BB :)
Dołączył(a)
13 Styczeń 2010
Postów
4 531
Nowy temat do podzielenia się wiadomościami, jak rozwija się ciąża:-) mile widziane zdjęcia z USG:-D

nasze wizyty:


Nimitii- 20.07
Marysia-25.07

Noelka- 09.08
Madzia_83- 09.08 godz.15
Anka 26,07- 21.08
Ewelinka- 24.08
Onesmile- 28.08
 
Ostatnia edycja:
reklama
To ja zaczne :)
Wczoraj mialam wizyte u ginekologa z powodu zlych wynikow wykonanych w labo.genetycznym.
Mam podwyzszony poziom dwoch wskaznikow ktore moga byc przyczyna moich poronien ( byly 3)
Powiedzialam ginowi ze bola mnie piersi i ze w sobote mam dostac okres wiec jak nie dostane to zrobie test w niedziele. Na co moj gin ze gdybym miala test negatywny to mam powtorzyc za 3 dni i natychmiast zglosic sie po zastrzyki (fraxapiryne). I tak gadalismy na co on ze jak chce to oni maja czule testy i moga mi zrobic. Wiec pomyslalam spoko nie bede musiala kasy wywalac na test. I takim sposobem wykryto u mnie stan blogoslawiony :) Odrazu pobrano mi krew do badan laboratoryjnych oraz wyslano krew na badania grupy krwi, rozyczke... Poniewaz ostatnio mialam badana tarczyce i byla ona na granicy pobrano mi krew na badanie poziomu tego hormonu. No i zabrano mi 6 strzykawek :)
mam zapisany kwas foliowy w dawce 800, magnez 350, witaminki biore centrum materna z kwasem DHA i zastrzyki w brzucholek ( raz dziennie).
Zdjecia 4 tygodniowej ciazy nie posiadam bo i tak za wiele nie bylo by widac :)
 
ja pierwsze zdjęcie mam ale musiała bym zeskanowac żeby Wam pokazac. moze jutro cos skombinuje :)
 
Mój lekarz mnie w pierwszej ciąży konsultował co 2 tygodnie! to było istne szaleństwo ( również dla mojego portfela...) ehhh w sumie zostało mi pełen album zdjęć usg itd. W tej ciąży już mi się tak nie chce - raz ze względu na czas - bo w poczekalni trzeba sie nasiedzieć nieraz 4 godziny (bo mój lekarz nie zapisuje na godziny, tylko przyjmuje wg przejścia pacjenta), dwa, że nie chce mi się wydawać tyle kasy;) W sumie w czwartek planuję pierwszą wizytę, potem pewnie pójdę gdzieś w sierpniu (za jakieś 3 tyg - miesiąc), o ile teraz założy mi kartę ciąży;)
 
anka z listą świetny pomysł:-)
Mogłabyś ją prowadzić? Myślę, że póki nie mamy moderatorów najlepiej aby każdym tematem "rzadzął" ten kto go stworzył
 
Czesc dziewczyny jestem tutaj nowa...chciałabym do was dołaczyć dzis wykonałam 2 test i sie potwierdziło.
Mam do Was pytanko skoro to juz 4 tydzien... czy mam isc do lekarza w tej chwili czy mam robic jakies badania? czy moge spokojnie poczekac do 10 sierpnia kiedy mam umowiona wizytę?

W tym tygodniu chce zorbic Betę. Czy na USG w ogole warto iść? Bo teraz by bylo wykonane chyba przez pochwę?
 
Anka ja byłam pewna, że to Ty utworzyłaś temat:-D
No właśnie problem w tym, że przenieść post na początek może tylko moderator chyba więc najłatwiej jak się edytuje ten pierwszy post
 
reklama
Bylam u lekarza i procz tego ze widzialam swoj pecherzyk ciazowy nie mam dobrych wiesci:-(
Dostalam progesteron 3*2 tab.
Lekarz powiedzial ze to zbyt wczesna ciaza i nic nie widac.
Tyle to ja sama wiem bo jedyne co mozna zauwazyc to pecherzyk, natomiast nie podoba sie mu kolor moich uplawow. Nie ma baklteri ale zaczyna sie robic lekko kawowy Sama na wkladce nie zauwazylam wiec to dopiero sie zaczelo.A to nie zwistuje niczego dobrego.Sama wiem bo juz 4 razy to przechodzilam. Raz sie udalo
Ehhh zobaczyny co czas pokaze
 
Do góry