reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Ja tez mam wizyte jutro...aaaaaaallllleeee mija ginka i tak mi porodu nie przepowie:-) Pamietam jak poszlam do niej na wizyte w pierwszej ciazy dokladnie 28.11 a ona do mnie ze nic tu nie zapowiada sie na porod.Wiec ze mam sie juz nie oszczedzac a jak do dwoch tyg nie urodze to do szpitala sama mam sie udac. A młody 29.11 o 5.25 był juz na swiecie, wieczorem tego samego dnia co byłam u niej przyszly skurcze:szok: ot i tak to w zyciu jest;-)
 
Help... Boli mnie lewa pachwina, mięśnie tylne pośladków i prawe biodro... Czy któraś z Was ma podobne dolegliwości? Termin porodu mam na 07.10. Mam nadzieję, że to nie sygnały zbliżającego się porodu..
 
kami_fif ja też mam nadzieję, że to nie objawy porodu, bo mnie boli krzyż, pośladki i brzuch jak na okres, a ja mam termin na 27 października. Jak powiedziałam D, że coś jest inaczej, to tylko popatrzył po niegotowym pokoju i powiedział, że mu słabo...
 
Kami, Antiopie ja dzwoniłam do gina jakiś tydzień temu właśnie w sprawie bóli w pachwinach,bóli jak na okres i skurczy nieregularnych i wtedy doradzíl zażycie nospy i wiekszej dawki magnezu i jak nie przejdzie to udanie się na IP. I te bóle utrzymują się do dnia dzisiejszego,a na wczorajszej wizycie gin stwierdził,że żadnych oznak porodu niema więc te moje objawy to straszaki.
 
Dziewczyny...teraz już tak będzie. Każde ukłucie, skurcz, boleści będziecie interpretować jako oznakę zbliżającego się porodu:) i to normalne. Skurcze będę się pojawiać, a nawet powinny:) A ile od tego wszystkiego do porodu...to dowiecie się dopiero jak skurcze będą regularne, albo odejdą Wam wody:)
 
ja po wizycie :)

co do usg wszystko dobrze, już jest zmniejszona ilość wód płodowych, łożysko tylnie 3 stopnia bez zwapnień.. mała ułożona główkowo nisko ... waży ok 2500g ale mieści sie w dolnej granicy - będzie drobna
 
reklama
Do góry