reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Ja też po wizycie. Rozwarcie na więcej niż 2 palce, główka nisko tak, że nie dało się jej zmierzyć, szyjka już odgięta od kości krzyżowej. Przez tą główkę nie udało się oszacować miarodajnie masy Oli, ale lekarz mówi, że tak 3300g ma jak nic, a może i więcej. Mam siedzieć i czekać na poród, a z domu bez torby się nie ruszać :-D Już się nawet nie chciał ze mną umówić na następną wizytę, bo i tak nie doczekam :-D Zobaczymy;-)
 
reklama
ja po dzisiejszej wizycie wszystko ok, miałam jakieś 3 malutkie plamki na wkładce, ale lekarz mnie zbadał i mówi że ok, młoda ma już 2,5 kg ! w 34 tc :szok:


Dżaga ciesze się ze wizyta udana, to twoja waży tyle co moja teraz w 34 tc :>
Paulina to może zamiast torby praktyczniejszy byłby plecak ;) 3mam kciuki!
 
Ja też po wizycie.

Joanna_84 u mnie 35 tydzień, a mały waży już 3 kg.

Poza tym, że synek duży, to wszystko pozamykane i nic nie wskazuje na to, żebym miała rodzić w najbliższym czasie. Na ktg też się nic nie dzieje, żadnych skurczy.
Poza tym gin pobrała mi próbkę na GBS. Mam nadzieję, że będzie ujemne. Następna wizyta 7 października.
 
reklama
Wczoraj na USG lekarz stwierdził u małego małe wodniaki jąder...:-( Czy któraś z was spotkała się już z takim problemem u noworodka? Poza tym nic raczej nie wskazuje, że zacznę wczesniej rodzić, niż przed terminem, zatem do ok. 7.10 w dwupaku. Poczekamy aż zrobi się troche cieplej:-D.
 
Do góry