reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

deli, tosienka za Nasze wizyty dzisiejsze &&&&&&&&&&&&&&&&

Dziewczyny, tak mnie żebra bolą :baffled: Adrianek strasznie się już rozpycha... Ja chcę żeby już coś zaczęło się dziać :tak:
 
reklama
Oskaa Ty taka wyrywna nie bądź i poczekaj na Monkę i Ktosia do połowy października :-) Ale wierzę Kochana jak zobaczyłam twój brzuszek - oj mało miejsca już tam ma Adi... ale już niedługo ;-)
 
Heja. Ja dziś na szybko od jednego dr do drugiego. Byłam u gina mały waży 3500 g i głową jest bardzo nisko. Szyjka jeszcze zamknięta, będzie miała ok 1,5 cm. No i gdzieś z tyłu jest i musi się do przodu przesunąć. Na ktg wyszedł aż jeden skurcz ok 40 %. Wszystko się ponoć ładnie szykuje. 16 paździenika mam iść do szpitala na usg przepływów i jak bedę się martwić to mam już zostać. Oj co to, to nie zostaje w szpitalu póki się nie zacznie. Dziś mnie troszkę bolało badanie, nawet wsadzenie wziernika odczułam nieprzyjemnie. Mam uprawiać sex i pastować podłogi Później zmykam do gastrologa, ale to tylko rutynowa kontrola. Buziaki.
 
tosienka bardzo chcę spotkać się z Tobą w szpitalu, ale wiesz jak mi ciężko ... choć to tylko?/jeszcze? dwa tygodnie ;-) No zobaczymy co mój dr dziś powie.
 
I ja po wizycie :-) I... Mały się obrócił!!! :tak::-) Wszystko ok :-) Waga 3282, ale dr mówi, ze raczej 3000 i do porodu powinno być 3300. I to mnie cieszy :-) Ktg książkowe i nic się nie dzieje. Czekamy...
Kolejne ktg za tydzień.
 
Ja po wizycie,wszystko spoko mam czekać grzecznie na akcję porodową,za tydzień nie ma mojego gin ale w poniedziałek mam iść do innego żeby mnie ktoś zobaczył i jeśli nie urodzę do tego czasu to 16mam iść do mojego gin na ostatnią wizytę,i jak coś skieruje mnie na wywołanie.
Powiem wam,że mnie to osłabia po prostu,to czekanie cholerne! Niby miał być wcześniejszy poród a jak przyszło co do czego to nic się nie dzieje. denerwuje ,mnie to już,chcę mieć małego przy sobie! :wściekła/y:
Chyba mnie jesienna nerwica złapała,strzelam fochem na tego nygusa w brzuchu:wściekła/y: może tak go zmobilizuję do wyjścia
 
reklama
Cześć dziewczyny,
gratulacje udanych wizyt, Oskaa super że mały fiknal!!!
Ja po wizycie Leos ma juz 3.800.... dalej glowa u gory wiec uwaga cesarka ustalona na 18.10!!! Mieliśmy jeszcze do wyboru 24 ale to 3 dni przed moim terminem i balam sie ze skoro on taki duzy to moze kombinowac wczesniejsza ucieczkę. Jestem strasznie podekscytowana tym bardziej ze ja tez urodzilam sie 18 tyle ze stycznia :)dziwne to uczucie moc wybrac termin urodzin wlasnego dziecka. Teraz czekamy i odliczamy.
 
Do góry