reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

anna będzie dobrze- nie każdy płód rośnie tak samo...!!! nie zamykaj się, bo jak się będziesz załamywać to dopiero dzidzi się zaprze!!!:tak:TRZYMAM KCIUKI:)))
 
reklama
Ja po dzisiejszym USG jestem załamana :( niestety maleństwo nie rośnie tak jak powinno :( dziś ma 6,44mm... lekarz powiedział, że wszystko może się zdarzyć, póki serduszko bije jest jakaś nadzieja... ja już nie mam siły :( za tydzień kolejne USG. Zamykam się w sobie na ten tydzień, przepraszam, ale nie dam rady odwiedzać forum. Trzymajcie się dziewczyny i dbajcie o Wasze maleństwa.

Kochana moj jeden z blizniaków w 7tyg też miał 6,54mm więc nie ma się co załamywać. Lekarz mi nic nie powiedział że nieprawidłowo się rozwija tylko wręcz przeciwnie że jest wszystko wporządu.. Więc nie denerwuj sie !! 3mam mocno kciuki:*
 
Ja dzis znow mialam spotkanie z moja kruszynka :) Rozwija sie bardzo dobrze, na tym etapie jest wzorcowa, nic abnormalnego nie znalezli. Najwazniejsze usg mamy umowione za rowne 4 tygodnie 25.03. Juz sie zaczynam stresowac. Przez ostatnie problemy zaproponowali, ze moga od razu po tescie pappa zrobic biopsje i sprawdzic rozwoj chromosomow (chyba po polsku chodzi o badania prenatalne?) :) Nie wiem czy sie zdecyduje bo jest 1% ryzyka poronienia. Z drugiej strony mialambym 100% pewnosci, ze wszystko jest ok. Poza tym, troche to boli... :/
Ale narazie jestesmy super szczesliwi. I machamy ze zdjecia :) Czy ktos jeszcze widzi mala raczke i nozke czy to tylko moja wyobraznia? ;) stawalo na glowie, popisy przed mamą robilo :) i uroslo do 16,1mm :)
 

Załączniki

  • IMG_3915.jpg
    IMG_3915.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 167
Anna - nie stresuj się, jesli serduszko bije to super znak, odpoczywaj i będzie dobrze, trzeba myśleć pozytywnie, ja nie przewiduje innej opcji tylko poród w październiku!!!

Oxiczka - ale ekstra zdjęcie :D widzę rękę i nogę chyba :D
 
Anna- Trzymam kciuki i póki jest serduszko to jest nadzieja!

Oxiczka- ja też chyba widzę rączkę i nóżke ;) Fajnie, że wszystko dobrze :))

Ja już odetchnęłam po wczorajszej wizycie :) Biło pięknie serducho, niestety bez dźwięku ale byłam tak zaaferowana tym, że je widzę, że nawet nie pomyślałam o tym :D Nasza glizda ma 5,4mm i według usg to 6t2d czyli idealnie pokrywa się z OM. Kurcze fajnie było to zobaczyć, chociaż bardzo długo szukała w zarodka w pęcherzyku i już naprawdę przez chwile myślałam, że jest pusty i nic tam nie znajdzie :( Zdjęcia narazie nie wstawiam bo bardzo mało na nim widać :)

Niestety znalazła też nadżerkę ale powiedziała, że dopiero po ciąży się tym zajmiemy.

Byłam pierwszy raz u tej lekarki i jest rewelacyjna, bardzo się cieszę, że ją wybrałam, i dodatkowym plusem okazało się to, że przyjmie mnie w szpitalu i zrobi wszystkie badania państwowo więc odejdą dosyć duże koszty :) ale niestety czekałam w poczekalni do niej 6h i w późniejszych etapach ciąży ciężko to widzę, będę musiała wysyłać kogoś do stania w kolejce ;)
 
z OM wychodzi , że 10 tydz. od miesiączki, ale ze względu na moje nieregularne @ od poczatku le4karz mówił , że to bedzie pozniejsza ciąża.
Napisała mi 6 tydz. ale nie wiem czy od OM czy od zapłodnienia.
 
Anna wydaje mi się, że póki serduszko bije to jest ok. Trzymam kciuki...
Ale super zdjęcie Oxiczka :) też chyba widzę nóżkę i rączkę. Ale Wam zazdroszczę tych zdjęć z serduszkami... Mi zostały jeszcze dwa tygodnie do wizyty... Z poprzedniej wizyty mam zdjęcie z USG, ale tylko pęcherzyka. Pozdrawiam :)
 
reklama
Hejka:) u mnie to długa opowieść :)

W sumie to byłam u lekarza 11.02(prywatnie) jak było 6 tydzień po miesiączce :) lekarz po badaniu szyjki stwierdził ciąże, po usg dopochwowym była malutka kropeczka (wkleje wam zdjęcie)-nie wiem jakie miała to usg, wiec wysłała mnie na krew i wyszło 302,98.

Na 22.02 byłam zapisana na NFZ do poradni przy szpitalu... poszłam zrobili mi usg i było już widać pęcherzyk 8,8 mm z widocznym ciałkiem (lecz jeszcze bez akcji serca)-MAM NADZIEJE ŻE BEDZIE DOBRZE.

PRZEZ TO ZE OSTATNI CYKL WYDŁUŻYŁ SIE O 9 DNI BO MIAŁAM W 37 DNIU CYKLU. MOJA OWULACJA SIE PRZESUNEŁA I CIĄŻE JEST NARAZIE WCZESNA. LEKARKA STWIERDZIŁA ŻE TO TAKI 4 TYDZIEŃ:) NASTĘPNA WIZYTA 6.03-WIEC PO TEJ WIZYCIE WKLEJE WAM ZDJĘCIE..NARAZIE PRZESYŁAM MACIUPKĄ KRPKE ZROBIONE ZDJĘCIE 11.02DSC_0220.jpg
 
Do góry