reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Rajani cudny ten Twój Synuś ;) Przekaż mu, że bardzo wpadł w oko cioci Monce :-D
Novascape nie martw się anemią - to na prawdę często spotykane u ciężarnych, zresztą już niedługo, bo widzę, że u Ciebie termin tuż tuż :-)
 
reklama
RajaniAdaś przepiękny i jaki już duży chłopczyk.

Novaspace super, że z córeczką wszystko ok i jest zdrowa. Ja też mam anemię, pomimo, że prawie codziennie jem mięso (staram się jak najwięcej czerwonego). D twierdzi, że to dlatego, że jem za mało warzyw, ale co ja na to poradzę, że większości warzyw nie lubię i naprawdę muszę się strasznie zmuszać, żeby przełknąć choć kęs…
 
Novaspace może taki twój urok, ze mała nisko. Ładnie panna rośnie :-). Grunt, ze szyjka zamknięta, bo macie jeszcze trochę czasu przed wyjściem :-). Co do anemi tak jak mówią dziewczyny większość kobiet ma.

Rajani no dziwne to, ale najważniejsze, że nie groźne
 
Hejka Kochane to znów ja zmieniłam prace znów wracam do Housa :) bardzo się ciesze bo za jakis czas bedzie mogli sie starac o dzidzie... narazie odpoczywamy :)
 
reklama
m-s powodzenia!:-)

A i u mnie dobre wiadomosci. Dzis bylam na wizycie (tzn wczoraj ;-)) i stan szyjki sie poprawil, rozwarcie nie postepuje. No i mamy zielone swiatlo na wyjazd na wakacje. Pojutrze wyjezdzamy JUPIII. No i malenstwo wazy 1640g i to jest super zbieg okolicznosci bo dokladnie tyle wazyl T kiedy sie urodzil.
 
Do góry