reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Antiope no to duży chłop ! ja dostałam skierowanie na wymaz z pochwy to jest to samo co GBS? następna wizyta dopiero 17-go chyba że coś będzie nie tak to mam przyjść wcześniej
kamii ja też nie słyszałam, mam nadzieje że to nic poważnego :/
koreczek 3maj się ! mnie już też nosi
 
Odebrałam wczoraj wyniki. GBS ujemny, bakterii z moczu pozbyłam się i poprawiłam hemoglobinkę sokiem z buraczków ćwikłowych. Buraki rządzą :-) Miałam też USG. Bączek ustawił się tak, że nie widać buźki, a tak liczyłam, że zobaczę pyszczolka. Najważniejsze, że jest zdrowa i waży już 3001g (+/-450g) Mam nadzieję, że jednak będzie ważyła bardziej ok. 3 niż 4 kg :szok: Ostatnią wizytę u mojego lekarza mam w poniedziałęk 30/09. Ciekawe co powie o szyjce. Czy już puszcza po odstawieniu Luteiny? Chociaż i tak miałam rozwarcie na 1 palec od ok 30 tc. Jeszcze ok. 9 cm ;-)
 
Ostatnia edycja:
A ja po wizycie - już ostatniej. Powiedziałyśmy sobie z Panią Doktorową, że było nam bardzo miło i przyjemnie przez cała ciążę i widzimy się 6tygodni po porodzie, oczywiście wcześniej mam znać co i jak:-)
Wyniki dobre, wszystko pozamykane, nic się nie skraca, a Ktosiek wcale na świat się nie pcha - ehh to się zdziwi jak je nagle wyszarpią z brzucha mamy...:-(
 
Tosieńka już ostatnia wizyta:szok: U mnie jutro wizyta i mam nadzieję, że jeszcze będzie z jedna lub dwie. No chyba że nie wytrzymam i urodzę. Jeszcze masz wszystko pozamykane to możesz poczekać.
 
reklama
Tosienka to ja ostatni raz z doktorowa sie widzialam w piatek po htg jak bylam pokazac wynik :D wiec chwile pogadalysmy, instrukcje dostalam odnosnie szpitala jak cos, i zyczylam jej milego urlopu i podkreslilam, ze KONIECZNIE WIDZIMY SIE SIODMEGO ;D
 
Do góry