reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Hej dziewczyny. Ja tez mam juz 36tc i od piątku leze w szpitalu. Mala byla bardzo nisko delikatne skurcze sie zaczeły ale bolalo strasznie. Do tego pecherz chory mialam i po badaniu moczu okazalo sie ze wyniki nie najlepsze i ze cos z nerkami mam. Jutro ppwtarzam wyniki z moczy i jakies posiewy i okaze sie czy antybiotyk pomogl czy nie. Na zatrzymanie akcji i tych boli dali mi kroplówke i musialam dostac na wszelki wypadek dwa zastrzyki ze sterydami na wzrost pecherzykow plucnych u malutkiej... :(
Dzisiaj znowu pobolewa ale jeszcze nie ma tragedii. 10 takich boli na dobe moze byc. Czuje ze juz blizej niz dalej ale na cc bylam umowiona dopiero na koniec maja i zastanawiam sie co moj gin wymysli. A wlasnie moja Madzia wazy 2500 i to tak naciąganie troche. Malusia jest i pewnie do 3000 moze nie dobic.
Trzymajcie sie dziewczyny bo te ostatnie tygodnie są najgorsze i najdluzej sie wleką. ;)
 
reklama
Hej dziewczyny. Ja tez mam juz 36tc i od piątku leze w szpitalu. Mala byla bardzo nisko delikatne skurcze sie zaczeły ale bolalo strasznie. Do tego pecherz chory mialam i po badaniu moczu okazalo sie ze wyniki nie najlepsze i ze cos z nerkami mam. Jutro ppwtarzam wyniki z moczy i jakies posiewy i okaze sie czy antybiotyk pomogl czy nie. Na zatrzymanie akcji i tych boli dali mi kroplówke i musialam dostac na wszelki wypadek dwa zastrzyki ze sterydami na wzrost pecherzykow plucnych u malutkiej... :(
Dzisiaj znowu pobolewa ale jeszcze nie ma tragedii. 10 takich boli na dobe moze byc. Czuje ze juz blizej niz dalej ale na cc bylam umowiona dopiero na koniec maja i zastanawiam sie co moj gin wymysli. A wlasnie moja Madzia wazy 2500 i to tak naciąganie troche. Malusia jest i pewnie do 3000 moze nie dobic.
Trzymajcie sie dziewczyny bo te ostatnie tygodnie są najgorsze i najdluzej sie wleką. ;)


Uuu biedna jesteś! Informuj nas jak się sprawy mają!
 
Marzycielka mam nadzieje ze do 20 maja donosze i wtedy niech mnie tną. ;) jak cos sie jutro dowiem to napisze. Oby ten mocz wyszedl dobrze to moze mnie puszczą do domu...
 
martucha trzymamy kciuki! Ja tez mam te bole w podbrzuszu i krzyzu na dole ale lekkie. W czwartek mam wizyte to zobaczymy. Termin mam 5go czerwca ale jak faktycznie urodze po terminie to nie wien jak dotrwam. Juz mam priblem zwlec sie z kanapy:p
 
martucha, karina, marcysia - ale hardkor!!!! 36 tydzień ! już lada dzień możecie rodzić! gratuluje dziewczyny! piszcie jakby się tylko coś działo! my dopiero kończymy 32, a przez Was właśnie dostałam palpitacji serca :D
martucha, pisz koniecznie, co tam.. jam również ciekawa! trzymam kciuki mocno mocno, żeby dzieciowi się nie śpieszyło!
 
Martucha trzymam kciuki zeby wszystko było dobrze i żebyś mogła wyjsć do domu i tam odpoczywać. Zastrzyki tez miałam,jeśli tylko maja pomoc Małej to dobrze ze podali.
Daj koniecznie znać jak sytuacja sie dalej potoczy!
 
reklama
Do góry